Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Liudmila Januškevičienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Liudmila Januškevičienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-07 8
Kiekvienas gyvas organizmas nuo augalo, bakterijos iki žmogaus paklūsta tam tikriems laiko ciklams. Įsiklausę į juos galėtume mažų mažiausiai pagerinti savo produktyvumą, sprendimų priėmimo greitį, dėmesio koncentraciją, palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir psichologinę pusiausvyrą. Tačiau nepaisydami jų rizikuojame nukentėti daug rimčiau.
(1) 2013-01-23 5
Žmonės nėra sterilūs primatai. Kiekvieno iš mūsų kūne knibžda daugybė plika akimi nematomų gyvų būtybių – mikroorganizmų, dar vadinamų mikrobais. Sveiko žmogaus organizme esantys mikrobai sudaro iki 3 proc. visos žmogaus biomasės.
(0) 2012-07-02 0
Liepos 8–11 d. Vilniuje susitiks didžiulis būrys mokslo elito atstovų iš viso pasaulio. Čia vyks Vilniaus universiteto organizuojama Europos operacijų tyrimo draugijų asociacijos (EURO-2012) konferencija.
(6) 2012-04-27 7
Seniai žinoma, kad mes visi susidedame iš ląstelių, ląstelės iš cheminių junginių molekulių. Molekulės – iš atomų. Atomai didžiąja dalimi susideda iš nieko (tuštuma tarp elektronų ir branduolio).
(33) 2012-04-03 0
Beveik visose šalyse galime aptikti keistų prietarų, susijusių su kairiąja ranka – negalima jos paduoti sveikinantis, ja žegnotis, Kristus sėdosi Dievo Tėvo dešinėje ir t. t. Lietuvoje jau senokai toleruojamas kairiarankių permokymas. Jei šeimoje gimsta kairiarankis vaikas, tai skubama jį kuo greičiau paversti „normaliu“ – dešiniarankiu. Tačiau pastebėta, kad spaudimą iš visuomenės patiriantiems ir neigiamo požiūrio dėl savo kairiarankiškumo susilaukusiems vaik...
(42) 2012-02-02 1
Homeopatija – tai gydymo būdas, kurį XVIII a. pabaigoje pasiūlė vokiečių gydytojas Samuelis Hanemanas. Pavadinimas „homeopatija“ kilęs iš graikų kalbos: homeo (panašus) ir pathos (kentėti). Pavadinimas atskleidžia vieną pagrindinių homeopatijios principų – gydyti reikia tuo, kas sukelia negalavimą.