Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Redas Šimelis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Redas Šimelis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-12-17 5
Mobiliųjų įrenginių pasaulį keičiantys ir vis labiau besiskverbiantys į vartotojų aplinką išmanieji telefonai ir jų pardavimai vis dar yra augantys. Tačiau kokia situacija yra tarp pačių išmaniųjų telefonų? Esant tokiai gausybei ir įvairovei įrenginių, nejučia pradedi skirstyti juos į grupes pagal įvairius kriterijus – gamintoją, operacinę sistemą, dizainą, funkcionalumą ir, žinoma, kainą.
(3) 2012-09-24 0
QR kodas (angl. Quick Response Code), kaip rašo Wikipedia, buvo pirmą kartą panaudotas automobilių pramonėje. QR kodas sukurtas 1994 metais, Toyota gamykloje naudotas automobilių ir jų dalių sekimui gamybos proceso metu. QR kodas gali „savyje“ koduoti daugiau informacijos, lyginant su standartiniais UPC brūkšniniais kodais, galinčiais koduoti tik skaičius. Dėl šios priežasties QR kodas netruko išplisti ir už automobilių pramonės ribų.
(30) 2012-05-23 0
Vartotojas, pasivadinęs techcraver 2012 m. gegužės 18 d. į „YouTube“ įkėlė vaizdo medžiagą, kurioje bando savo „Nokia Lumia 900“ ekrano tvirtumą. Kaip teigia pati „Nokia“, stiklas šiame modelyje montuojamas ne bet koks, o „Corning Gorilla“. Tačiau kas bus, jei telefoną panaudosime vietoje plaktuko?
(0) 2012-03-07 0
Didžiausia pasaulyje mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ pranešė nutrauksianti paslaugos „Ovi Share“ palaikymą šių metų gegužės pabaigoje. Kompanija teigia, kad „Ovi Share“ paslaugos nutraukimas yra verslo valdymo sprendimas, padėsiantis kompanijai sutelkti dėmesį į pagrindines „Nokia“ siūlomas paslaugas.
(9) 2012-02-11 0
Mobiliųjų įrenginių tinklo sprendimus teikianti įmonė "FlashNetworks" atliko tyrimą, kurio metu buvo nustatyta, kad operacinės sistemos gamintojui paruošus ir į mobiliuosius įrenginius siunčiant atnaujinimus, mobiliuosiuose tinkluose susidaro taip vadinamas „butelio kaklelio“ efektas.