Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Aldona Aleksėjūnienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Aldona Aleksėjūnienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-11 18
Baltoji kielė, mažutis, nebaikštus paukštelis, bėgioja apšalusia Kuršių marių pakrante, tarp apledėjusių Ventės rago molo akmenų ir lesioja užtiktus trupinėlius sąnašose tarp sraigių kiautų.
(0) 2013-06-10 1
Kauniečiai gamtininkai Saulius Rumbutis ir Deivis Dementavičius nesitikėjo, jog jiems teks žieduoti didžiojo apuoko, griežtai saugomo, į Lietuvos raudonąją knygą įrašyto paukščio jauniklį. Šie paukščiai niekuomet nesivargina sukti lizdų savo dėčiai.
(0) 2013-06-04 0
Paukščių gaudyklės Ventės rage gaudžia it lėktuvo varikliai. Tai į tinklus patekę, ypač vakar prieš audrą nepertraukiamu srautu skridę, laumžirgiai bando rasti plyšį pro kurį galėtų išskristi. Ornitologams teko prapjauti paukščių gaudyklių tinklus, kad išlaisvintų dešimtis tūkstančių vabzdžių.
(0) 2012-12-05 42
Ir profesionalai, ir mėgėjai pagaliau užganėdinti - šiomis dienomis juos pasiekė tik ką išėjusi, naujausia knyga apie Lietuvos paukščius „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“.
(0) 2012-10-24 1
Lyg raudonų bruknių uogos byrėtų į smėlį tarp pirštų. Toks jausmas apima, sauja pasėmus lėtai ropojančių raudontaškių boružėlių kirbynę iš bet kurio pašalio Ventės rage. Jos spurda ir veržiasi per tarpupirščius atgal ant šilumą saugančių akmenų.
(0) 2012-03-01 0
Tolimiausiame Rusnės salos (Šilutės r.) pakrašty, Skirvytės upės (kuria eina Lietuvą ir Rusijos Kaliningrado sritį skirianti valstybių siena) žiotyse, čia susiformavusios sąnašinės šv. Elenos (Briedžių) salos padangę pirmadienį suvirpino grįžtančių iš žiemaviečių gulbių giesmininkių virtinių klyksmas ir šių baltų paukščių sparnų šnaresys.
Nemuno deltos regioninio parko (NDRP) ekologas Robertas Kubilius, sutikęs kelias šių pačių tikriausių pavasario...