Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eugenijus Juozapaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eugenijus Juozapaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.
(3) 2012-08-21 1
Pradėkime nuo to, kas akivaizdu: jeigu skaitote šį straipsnį, tikriausiai šiek tiek nusimanote apie IT. Galbūt jums teko girdėti apie Gordono Moor’o dėsnį, tikriausiai suprantate, jog inovacijų kūrimas vyksta vis sparčiau ir sparčiau. Tą jau esame girdėję. Tą jaučiame intuityviai.
(12) 2012-07-04 1
Kad ir kiek daug kompiuterių saugumo specialistai rašytų apie saugaus slaptažodžio pasirinkimą, dauguma vartotojų ir toliau aplaidžiai naudoja nepatikimus slaptažodžius. Tačiau pagalbinių priemonių slaptažodžio saugumui užtikrinti šiais laikais yra.
(0) 2012-05-21 0
Jūsų 404 klaidos puslapis yra vertingas internetinis nekilnojamo turto objektas. Tad kodėl gi švaistyti šią auksinę galimybę ir nenukreipus vartotojų į vertingą turinį, esantį jūsų svetainėje, ar tiesiog nepralinksminus lankytojų originaliais sąmojais?
(8) 2012-03-02 6
Daugelis mūsų tikriausiai susimąstome, kaip pasaulis atrodys po 10, 20 ar net 50 metų? Vokietijos logistikos gigantė DHL pakvietė 42 gerbiamus futurologus, mokslininkus bei tyrėjus, jog šie nustatytų galimus pasaulio scenarijus 2050-iems metams.