Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Edgaras Liberis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Edgaras Liberis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-10-29 8
Ar kada nors norėjote sužinoti daugiau apie kitą, intriguojančią profesinės veiklos sritį? Arba galbūt tiesiog gilinti žinias apie dominantį dalyką iš akademinės pusės? Sužinodami kažką naujo mes visapusiškai tobulėjame. Šiuolaikiniame pasaulyje žinios yra ypač vertingos, todėl nuotolinis mokymasis sparčiai populiarėja. Nenuostabu, jog intensyviai kuriasi ir nemokamų studijų projektai internete.
(22) 2012-07-14 0
Visi mūsų kasdieniai darbai, kuriuos atliekame kompiuteriu, pamažu persikelia į „debesis“. Nesvarbu, ar tai būtų dokumentų tvarkymas, nuotolinis bendravimas, muzikos klausymas ar kita – ši tendencija pastebima visur, o taip pat ir programavimo srityje.
(0) 2012-03-21 0
"If This Then That" – pažodžiui išvertus „jei taip, tai šitaip“ – svetainė, kuri nagrinėja ir valdo informacijos srautą už jus. Argi nebūtų patogu, jei jūsų naujos „Facebook“ nuotraukos pačios atsidurtų jūsų „Dropbox“ talpykloje? Ar jei kasdien gautumėte žinutę su rytojaus orų prognoze? Nepraleisite svarbių naujienų ar dominančių įvykių, nes visus priminimus gausite patogiu formatu.