Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Asta Aleksėjūnaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Asta Aleksėjūnaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-09-13 20
Sulaukėme laiško iš skaitytojo Andžej su nuostabiomis nuotraukomis - vakar, 2018 m. rugsėjo 12 d. Vilniuje, Grigiškėse pavyko pastebėti ir nufotografuoti Lietuvoje itin retą svečią - vabzdį maldininką.
(1) 2016-11-29 8
Europos kosmoso agentūros zondas „Schiaparelli“ prieš daugiau nei mėnesį laiko nesėkmingai nusileido ant Marso paviršiaus. Kaip pranešė misijos vadovai, likus nedideliam atstumui iki planetos paviršiaus tiesiog buvo prarastas signalas su kosminiu aparatu ir vėliau viską apgaubė nežinia.
(0) 2015-10-23 36
Drąsiai miškuose rinkę žaliuokes gyventojai nuo šiol turėtų sunerimti. Gamta krečia išdaigas – specialistų teigimu, delikatesu vadinamos žaliuokės gali kelti mirtiną grėsmę.
(1) 2014-08-25 3
Arčiausiai sienos su Rusija įsikūrusių lietuvių galvose švysčioja mintys, kas nutiktų jų šeimoms, jei netikėtai prasidėtų karas. Dilemą, ar stoti ginti tėvynę, ar skubėti gelbėti savo šeimas, tektų spręsti ir išorinę NATO sieną saugantiems Pagėgių pasieniečiams. Prabylama ir apie tai, kad sandėliuose dūla dėžės su automatais, o štai jiems tinkančių šovinių esą net nėra.
(9) 2013-06-07 2
Ekologinė nelaimė Šilutės rajone įvyko praėjusio penktadienio vakarą. „Užtvanka pastatyta 1976 metais. Aišku, kad sovietmečiu betono kokybė buvo prasta, neaišku, kaip jis buvo sutankintas", - aiškino Šilutės savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Povilas Budvytis. Rytą, kai tvenkinys visiškai nuseko, žmonės brido į purvą ir dumblą, mėgindami išgelbėti bent dalį žuvų.
(13) 2013-01-10 3
Dėl menko gedimo į automobilių servisą užsukusi klaipėdietė įklimpo į bėdų liūną – aštuonis kartus taisytas automobilis nebevažiuoja, o mašinoje įvairiausias detales keitęs autoservisas nepripažįsta kaltės, esą tuščiai keitė brangiai atsiėjusias automobilio dalis.
(8) 2012-09-03 3
Kas atsitiko, kad vištos Lietuvoje ėmė dėti dvitrynius kiaušinius? Vištų augintojai ramina, kad tai ne anomalija, o natūralus, tik nedažnai pasitaikantis, reiškinys. Tačiau atsirado manančių, kad tai – nukrypimas, kurį lėmė vištų lesalui naudojama genetiškai modifikuota soja ir herbicidai.
(2) 2012-04-23 0
„Būti ar nebūti „Facebooke“? – to vis dažniau viešųjų ryšių specialistų klausia verslo klientai. Šį klausimą teigiamai išsprendusi įmonė rizikuoja atskleisti konfidencialią informaciją, nes socialiniuose tinkluose beveik neliko ribos tarp viešumo ir privatumo.
(5) 2012-03-29 1
Pirkėjų kišenėse vis dar šiugždančios senosios 10 ir 20 litų kupiūros birželio 1-ąją taps bevertės. Nuo tos dienos iš apyvartos išimami 1997 m. laidos šių nominalų banknotai.
(31) 2012-03-24 0
Aukštumose atsidūrusios degalų kainos privertė vairuotojus skrupulingai skaičiuoti kiekvieną automobilio sunaudotą litrą. Kai kuriuos akylus klaipėdiečius net sukaustė įtarimai: degalinėse gali būti gudraujama. Tačiau ieškoti teisybės neverta, – kontroliuojančios institucijos apie tikrintojų vizitus degalinėms privalo pranešti prieš 10 dienų.