Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gabija Sabaliauskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gabija Sabaliauskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2016-09-10 13
Tik įpusėjęs mokslus Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijoje, vienuoliktokas Justas Janickas jau turi bent keliolika pergalių olimpiadose ir konkursuose. Per dvejus metus jis šešis kartus iškovojo prizines vietas respublikinėse olimpiadose, ne tuščiomis grįžo ir iš tarptautinių žinių varžybų. Labiau už Justo pergalių skaičių gali stebinti tik jo prisipažinimas, kad mokytis prisiverčia itin retai.
(0) 2015-09-07 17
Tepaluotą juodadarbio profesinio mokymo mundurą plauti sekasi: profesinėse mokyklose amato mokytis ne gėda nei šalies aukštųjų mokyklų absolventams, nei Oksfordo bakalaurui. Tik įpusėjus priėmimui į profesines mokyklas, čia jau suplūdo 13 tūkst. mokinių – net 5 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu.
(54) 2013-01-03 1
Šiais metais parduodantys būstą turės jį sertifikuoti: nurodyti energinio naudingumo klasę – nuo geriausios A, iki prasčiausios – G. Specialistai tikina, kad sertifikavimas Lietuvoje – vienas pigiausių, o Statybų įstatymo pakeitimai nėra drastiški, labiau socialinio pobūdžio. Nuo 2013-ųjų tokia privalomoji tvarka galios ir parduodamam ir nuomojamam būstui.
(0) 2012-10-23 0
Praėjusią savaitę „IQ“ nustebino portalo skaitytojus – apmokestino turinį savo naujienų portale. Pasaulinė praktika Lietuvoje dar naujiena: neaišku, kokia skaitytojų auditorijos dalis ryžtųsi mokėti už informaciją – net jei ir už kokybiškesnį turinį pakloti kelias dešimtis litų.
(0) 2012-09-28 0
2005-aisiais pradėta daugiabučių renovacija dar tik ima veikti: atnaujinimo programas keičia nauji, neva tobulesni modeliai, bet modernesnių namų menkai suskaičiuojama.
(32) 2012-05-26 0
Teisininkas, tinklaraštininkas, ryšių su visuomene specialistas Liutauras Ulevičius kreiptųsi dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikomų „Google“ „Street View“ projektui, jei atsirastų daugiau bendraminčių, pritariančių galimam privatumo teisių pažeidimui. Tokia iniciatyva kilo po to, kai prasidėjo diskusija dėl „Google Street View“ projekto įgyvendinimo Lietuvoje.