Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dmitrij Savickij

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dmitrij Savickij

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-06-14 0
„HTC“ vadovas Peter Chou duotame interviu leidiniui „The Wall Street Journal“ teigė, kad Taivano bendrovė nesiruošia sparčiai augančioms rinkoms siūlyti „labai, labai pigius“ modelius ir tokiu būdu pakenkti savo prekės ženklui.
(0) 2012-06-14 0
JAV Tarptautinės prekybos komisijos teismas priėmė sprendimą neleisti Taivano gamintojui „HTC“ naudoti patentus, kuriuos ši bendrovė pasiskolino iš „Google“ bei siekė juos panaudoti prieš „Apple“.
(14) 2012-06-13 0
Metų pabaigoje pasirodysianti operacinė sistema „Windows Phone 8“ atsisakys „Bing Maps“ žemėlapių ir pradės naudoti „Nokia Maps“ siūlomas alternatyvas. Tokiu būdu „Microsoft“ platforma gaus ne tik tikslesnius žemėlapius, bet ir reklamuos „Nokia“ prekės ženklą, nes „Bing Maps“ pavadinimo ateityje paprasčiausiai neliks.
(0) 2012-06-13 0
Mobiliųjų įrenginių rinkoje nepastebima „Intel“ yra vos vieną šiems gaminiams skirtą mikroprocesorių išleidusi bendrovė, tačiau tai jai netrukdo teigti, kad kelių branduolių lustai išmaniuosiuose telefonuose veikia blogiau nei turintys vos vieną.
(1) 2012-06-06 0
Po daugiau nei tris mėnesius trukusių diskusijų ir sprendimo priėmimo atidėliojimo Europos telekomunikacijų standartų institutas priėmė mažesnės formos SIM kortelės standartą – už mažiausią dabar egzistuojantį „microSIM“ jis bus dar 40 % mažesnis. Šią standartizacijos kovą laimėjo kompanija „Apple“, kurios pasiūlytas projektas pripažintas „mažiausiai prieštaringu“.
(0) 2012-06-06 0
Bendrovė „Corning“ specializuojasi keramikos ir stiklo produkcijoje, o išmaniųjų telefonų gamintojų akiratyje atsirado po to, kai buvo pradėta naudoti jos sukurtą atsparų smūgiams ir įbrėžimams „Gorilla Glass“ stiklą. Nuo to laiko praėjo penkeri metai ir šiandien bendrovė pristatė lankstomą stiklą pavadinimu „Willow“.
(3) 2012-05-30 0
Dienraštis „The New York Times“ rašo, kad socialinis tinklalapis „Facebook“ nusisamdė buvusius „Apple“ darbuotojus, kurie anksčiau yra dirbę prie išmaniojo telefono „iPhone“. Tai „Facebook“ padarė dėl to, kad bendrovė šiuo metu dirba prie savo telefono projekto ir nori žmonių, turinčių šioje veikloje patirties.