Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Lina Mrazauskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Lina Mrazauskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-11-12 22
E. parduotuvė, vienijanti šalies ir užsienio menininkus bei amatininkus, netrunka pralaužti net vyresnės kartos žmonių skepticizmą. Menininkų gretos sėkmingai auga, tačiau vienas e. parduotuvės „Crafts World“ įkūrėjų Vytenis Pakėnas tikrąja sėkme vadina gebėjimą pildyti socialinius tikslus.
(0) 2012-09-26 0
Pirmasis prekybos centras internete pirkėjams pasiūlė naują prekių pristatymo mechanizmą. Tikimasi, kad būtent jis prijaukins pirkėjų ir išjudins logistikos rinką.
(14) 2012-08-29 1
Lietuvių kūrybinė agentūra ant kojų sukėlė visą pasaulį. Sukūrusi alternatyvų puslapio „Wikipedia" dizainą ji skaičiuoja šimtus pozityvių atsiliepimų ir šimtus tūkstančių puslapio lankytojų. Kokia jų sėkmės istorija?
(6) 2012-07-24 0
16 valandų darbo diena ir nuolatinė, žvėriška atsakomybė investuotojams – taip verslo, pradedamo turint tik idėją (vadinamojo start up), sėkmę apibūdina jaunas verslininkas Mantas Ratomskis. Jo produktui paplisti po Rytų šalis neprireikė nė rinkodaros.
(1) 2012-06-14 0
Gyventojai, sudarydami taupymo planą, kol kas nekreipia dėmesio į smulkias išlaidas, o šalies verslas iš jų uždirba milijonus. Bene geriausias to pavyzdys – iš pirmo žvilgsnio menkai tekainuojantys maišeliai pirkiniams.
(3) 2012-05-30 0
E. pinigai šalies rinkoje cirkuliuoja tik nežymiai, tačiau po metų ar kelerių tikimasi lūžio. Specialistai mano, kad e. pinigų verslas šalyje yra neužpildyta niša, į kurią pretenduos ir užsienio bendrovės.