Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Algirdas Acus

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Algirdas Acus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-08-24 11
Šiaurės Korėjos pasienyje apsilankiusi Čekijos televizija nufilmavo Pietų Korėjos aktyvistą, kuris su totalitarine kaimyne kariauja balionais. Kasdien esant palankiam vėjui Lee Min-Bokas į Šiaurės Korėjos pusę siunčia pusantro tūkstančio balionų su tikra informacija apie Pietų Korėją.
(3) 2017-02-03 18
Britanijos premjerė Theresa May po susitikimo su Amerikos prezidentu kalbėjo, kad NATO dabar turi kovoti su dviem priešais – terorizmu ir kibernetiniais nusikaltimais. Europos Sąjungos užsienio reikalų įgaliotinės Fredericos Mogerini tarnyba konstatavo, kad Rusijos kibernetinės atakos ir dezinformacijos srautai yra Kremliaus valstybinės politikos dalis, nukreipta prieš ES ir jos lyderius, o tikslas – suskaldyti bendriją.
(0) 2017-01-11 5
Netolimos ateities maisto rinka žada daug įdomybių. Mokslininkai laboratorijose jau prieš kelis metus išaugino dirbtinę mėsą. Tiesa, ji vis dar labai brangi. Norintiesiems alternatyvos šiam produktui siūlomi ne ką mažiau maistingi vabzdžiai, taip pat dumbliai ar trimačiu spausdintuvu pagaminti saldumynai netrukus gali prasibrauti į pasaulinę kultūrą.
(25) 2016-10-17 30
Viena iš šių metų jau besibaigiančios Paryžiaus automobilių parodos žvaigždžių – „Volkswagen“ visiškai elektrinis modelis „I.D“. Tai tik prototipas, bet po ketverių metų bendrovė modelį planuoja paleisti į gatves masiškai ir žada, kad jis su visiškai įkrautu akumuliatoriumi nuvažiuos šešis šimtus kilometrų – ne ką mažiau nei įprasti automobiliai.
(2) 2016-03-25 24
„Man atrodo, kad jis panikuoja, nors įspėjome nepanikuoti“, – juokauja tinklalapio Wired žurnalisto Andy Greenbergo pašnekovai. Jie – programuotojai įsilaužėliai, žurnalisto prašymu darę eksperimentą su jo automobiliu. A. Greenbergui vairuojant automobilį įsilaužėliai per atstumą iš anksto neįspėję įjungė kondicionierių, paskui muziką, valytuvus, o galiausiai ir visai išjungė variklį. Tokie veiksmai gali sukelti nemenkų problemų, tad jie kelia galvos skausmą ne tik eiliniams piliečiams, bet ir karinėms struktūroms – sunerimę dėl tokių įsilaužimų galimybės, JAV kariškiai grįžta prie prieš daugybę metų naudotos orientavimosi technikos.
(0) 2016-01-30 5
Skraidykles „dronais“ (angl. „drone“ – tranas, bičių patinas) pavadino amerikiečių artileristai, kurie per Antrąjį pasaulinį karą treniruodavosi šaudydami į nedidelius lėktuvėlius. Juos inžinieriai gamindavo tik kaip taikinius.
(12) 2016-01-23 0
Sumanesnė už patį A. Einšteiną – bent jau pagal loginį samprotavimą – tai paaiškėjo, kai vienuolikmetė indų kilmės britė Kashmea Wahi atliko „Mensos“ IQ testą.
(9) 2015-10-28 54
Mokslininkams šiemet toliau fiksuojant rekordines vidutines Žemės klimato temperatūras dar aktualesnės tampa veiksmingų klimato kaitą stabdančių sprendimų paieškos. Vieną iš tokių siūlo kanadiečių bendrovė „Carbon Engineering“ šį mėnesį oficialiai pristačiusi rimtą teršalų siurblio prototipą.
(2) 2015-05-29 6
Rusijos Permės krašto gyventojai buvo priblokšti to, ką išvydo danguje. Kas čia per kobra, klausinėjo vieni kitų. Pasaulio pabaiga, vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas.
(4) 2015-04-17 18
Izraelio gynybos ministerija internete paliko įrašą, kuriame matyti, kaip veikia priešraketinė sistema „Geležinis kupolas“. Ji skirta numušti palestiniečių kovotojų į Izraelį paleistas raketas.
(1) 2014-12-22 -17
Japonijoje įtakingas tyrimų centras pripažino, kad nesugebės rasti lengvo būdo įprastas ląsteles perprogramuoti į kamienines, nors anksčiau tokį būdą žadėjusi mokslininkė Haruko Obokata net buvo tapusi mokslo pasaulio žvaigžde. Dabar ji traukiasi pripažinusi savo klaidas, o kolegos ją kaltina net klastojus savo tyrimus.
(0) 2014-02-18 0
Jungtinių Valstijų Federalinių Tyrimų Biuras (FTB) susirūpinęs kibernetiniais nusikaltimais Rumunijoje, kurią vadina įsilaužėlių pasauliniu centru, apmokė 600 Rumunijos pareigūnų ir ragina juos ryžtingiau kovoti su vietos programišiais, trikdančiais amerikiečių internetinę prekybą.
(26) 2013-11-05 0
Urugvajus nepaisydamas Jungtinių Tautų (JT) įspėjimo legalizuoja kai kuriuos lengvuosius narkotikus. Pagal įstatymo projektą, kurį netrukus patvirtins senatas ir pasirašys prezidentas, valstybė taps vieninteliu marihuanos tiekėju. Taip esą bus suduotas smūgis juodajai narkotikų rinkai, tačiau dauguma Urugvajaus gyventojų tokiam įstatymui prieštarauja ir baiminasi, kad šalį kairiųjų politikai nublokš Meksikos keliu.
(3) 2013-10-28 -1
Danijai priklausančios, autonomiją turinčios Grenlandijos parlamentas nusprendė atšaukti dešimtmečius galiojusį draudimą kasti radioaktyvias medžiagas, tokias kaip uranas.
(19) 2013-10-02 0
Į pilietinio karo draskomą Siriją atvyksta cheminį ginklą draudžiančios organizacijos ekspertai. Jie turi padėtį šaliai įgyvendinti pažadą likviduoti chemikalų atsargas.