Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Agnė Pikšrytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Agnė Pikšrytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2014-04-11 0
Paskaičiuokime, kiek turime dirbti, kad galėtume leisti sau bokalą alaus, dienos pietus ar atostogas kurorte. Kaip pavyzdį naudosime oficialų Lietuvos gyventojo vidutinį atlyginimą – 2 300 litų (atskaičius mokesčius), 24 darbo dienas per mėnesį, kai darbo diena trunka 8 valandas. Išeina, kad per vieną darbo dieną uždirbame apie 96 Lt, o per valandą – apie 12 Lt.
(23) 2013-10-29 6
Kodėl Rusija neįsileidžia lietuviškų pieno produktų, kurie ne tik nėra prastesni nei parduodami Lietuvoje, bet netgi dažnai yra geresnės kokybės?
(17) 2012-10-15 0
Kaip per 20 metų keitėsi verslo taisyklės Lietuvoje ir kokių galimybių atsirado? Apie tai renginyje „Versli Lietuva“ kalbėjo „NDX energijos“ valdybos pirmininkas Ignas Staškevičius, kuris tikina, kad patarimus ir pamokymus galima dalinti tik remiantis savo patirtimi.
(9) 2012-08-11 0
Informacijos amžiuje norisi žinoti viską. Tačiau kartais per prievartą grūdama ir neaktuali informacija gali ne juokais suerzinti. Visi puikiai žino tą jausmą, kai savaitgalio ramybę sudrumsčia viena po kitos gaunamos SMS žinutės. Deja, ne nuo draugų su pasiūlymais papramogauti, o nuo prekybos centro ar kavinės tinklo…