Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kęstutis Račkaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kęstutis Račkaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-04-20 6
Apie mūsų tautų pavadinimo kilmę.
(0) 2019-12-09 -2
Ar norėtumėte palikti savo įrašą seniausioje pasaulio knygoje? Jau girdžiu klausimą, - „O kuri gi knyga yra pasaulyje seniausia?“
(0) 2019-12-08 11
Paieškos sistema Google pagal raktinį žodį „archeologija“ išmeta visą eilę išraustos žemės paveikslėlių. Matyt daugelis mano, kad senus daiktus galima rasti tik žemėje. Tuo tarpu, ne visos senienos pasiduoda Žemės gravitacijai. O tai reiškia, kad kai ką galima „iškasti“ ne tik žemėje, bet ir danguje. Sakykime kometą, apie kurią visi seniai jau pamiršo.
(4) 2019-12-07 6
Jūs nustebsite išgirdę ko nežinojo Herodotas, dar vadinamas pirmuoju pasaulio istoriku, gyvenęs prieš pustrečio tūkstančio metų. Nors, geriau pagalvojus, ir šiais laikais žmonės užsiduoda sau tą patį klausimą:
- Ką gi reiškia mūsų pasakos? Apie ką jos pasakoja?
(0) 2015-05-25 15
„Tėvo dvarelyje povai vaikštinėja“ – gerai žinomas lietuvių folkloro motyvas. Lietuviško Zodiako ženkluose (Vaiškūnas 2012) yra nemaža simbolių, susijusių su paukščiais.
(0) 2015-04-23 5
Artėjant Jorės šventei verta dar syki pasigilinti į gilumines šios šventės prasmes. Be abejo, visų pirmiausia tai yra atgijusios gamtos šventė. Jei per Užgavėnes pasirodė tik pirmieji atgimstančios gamtos ženklai, tai per Jorę gamtos gyvybinė galia trykšte trykšta.
(1) 2015-03-23 4
Kovo 21-ąją pagal Avestos kalendorių prasideda Naujieji metai – Jaučio, Tauro metai. Jautis ir tauras kartais vartojami kaip sinonimai, nes Jautis - tai prijaukintas Tauras. Visgi tai ne tie patys gyvūnai.
(2) 2012-08-28 1
Žmogaus unikalumas yra gebėjime paprasčiausiose situacijose atrasti kažką naujo. Šiais laikais internetas leidžia šia patirtimi pasidalinti su didele auditorija „studentų“. Tad nenuostabu, jog įvairias ir kartais problemines situacijas žmonės išsprendžia unikaliai, paprastai ir dažnai su šypsena.
(0) 2012-08-22 0
Ar kada nors svajojote bent akimirką pabūti kuo nors kitu, tačiau nebūtinai kitu žmogumi? Dabar „Kinect“ technologijos pagalba galite „apsivilkti“ kitą kūną ar net atgaivinti kokį nors negyvą objektą, užsinerdami jo virtualią „odą“.