Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Giedrė Balčiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Giedrė Balčiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2021-01-11 2
Europos vaistų agentūros (EVA) Žmonėms skirtų vaistinių preparatų komitetas rekomendavo atnaujinti informaciją apie vakciną nuo koronaviruso „Comirnaty“, paaiškinant, kad kiekviename flakone yra šešios, o ne penkios, kaip buvo iki šiol, vakcinos dozės. Europos Komisija (EK) vertina, ar tokiai rekomendacijai pritarti.
(0) 2021-01-09 2
Vakcina nuo koronaviruso nuo šiol bus galima paskiepyti daugiau žmonių. Europos vaistų agentūra įteisino vadinamosios „šeštosios dozės“ vakcinos nuo koronaviruso naudojimą. Apie būtinybę tai įteisinti kalbama kone nuo pat vakcinos atsiradimo.
(0) 2021-01-03 -2
Žmonės vis stebisi: kur dingo gripas, kad apie jį nebešnekama. Negi per koronaviruso pandemiją visi staiga nustojo sirgti gripu?
(0) 2020-12-30 6
Sekmadienį įvyko istorinė akimirka: Lietuvoje vakcina nuo COVID-19 ligos paskiepyti pirmieji šalies medikai. Jie džiaugėsi, kad dabar galės susitikti su seniai nematytais šeimos nariais ir drąsiai eiti į darbą.
(0) 2020-12-15 15
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Ausų, nosies, gerklės ligų centro ir „Baltijos Amerikos klinikos“ LOR gydytojas, medicinos mokslų daktaras Darius Rauba apie koronavirusą žino ne tik teoriškai. Gydytojas juo persirgo vienas iš pirmųjų Lietuvoje.
(0) 2020-11-12 5
Vaisius valgyti sveika: jie aprūpina mūsų organizmą būtinais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis. Be to, kaip pastebėjo Santaros klinikų gydytoja dietologė Evelina Cikanavičiūtė, vaisiai netgi padeda nepriaugti svorio.
(0) 2020-11-05 17
„Prašau gerbti visus, nes tai yra mano draugai, mano geri pažįstami“, – savo studentams apie mirusiuosius, kurių kūnus tyrinėdami jie mokosi medicinos paslapčių, mėgsta kartoti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijos Anatomijos instituto vadovas profesorius daktaras Dainius Haroldas Pauža. Ir tai nėra vien gražūs žodžiai. Profesorius išties spėja pažinti ir artimiau pabendrauti su kiekvienu žmogumi, nusprendusiu po mirties Kaune esančiam universitetui paaukoti savo kūną. Mirę šie žmonės medicinos studentams tampa pirmaisiais „pacientais“.
(55) 2020-10-31 5
Švedija nesiėmė ypač griežtų kovos prieš koronavirusą priemonių. Tačiau sergamumas šioje šalyje šiuo metu mažesnis negu daugelyje Europos šalių, įskaitant ir Lietuvą.
(2) 2020-09-30 0
Lietuvoje sparčiai daugėja sergančių koronavirusu. Naujus atvejus jau skaičiuojame šimtais, o dviejų savaičių sergamumo rodiklis nepaliaujamai auga.
(0) 2020-09-28 -1
Lietuvoje naujų susirgimų koronavirusu atvejų skaičius pasiekė iki šiol šalyje neregėtas aukštumas, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė paskelbė, kad jau prasidėjo antroji epidemijos banga. Nepaisant to, karantino kol kas skelbti neskubama. Ar jo reikėtų, visuomenės ir specialistų nuomonės kol kas išsiskiria.
(4) 2020-09-24 -4
Švedijoje dirbantis biomedicinos mokslų daktaras, epidemiologas Andrius Kavaliūnas stebisi tuo, kaip Lietuvoje nustatinėjamas labiausiai koronaviruso paveiktų šalių sąrašas. Esą visiškai nesuprantama, kodėl vis keičiamos sergamumo 100 tūkst. gyventojų rodiklio ribos, o ir pats rodiklis nustatomas, neatsižvelgiant į kitus labai svarbius veiksnius – ne vien laboratoriškai patvirtintus atvejus, kurių dalis yra netgi besimptomiai.
(0) 2020-09-22 8
Visi žinome paprastą tiesą: dantis svarbu valyti dukart per dieną – ryte ir vakare. Bet ar žinojote, kodėl?
(0) 2020-09-18 0
Šeimos gydytojas Valerijus Morozovas pastebėjo, kad jau nuo pirmosios rugsėjo savaitės šeimos gydytojai sulaukė didelio skambučių srauto, padaugėjo besikreipiančių nuotoliniu būdu ir ateinančių į kontaktines konsultacijas dėl vaikams pasireiškusių peršalimo simptomų. Tėvai sunerimo, ar tai nėra koronavirusinės infekcijos požymiai.
(0) 2020-09-08 0
Karščiavimas, kaulų ir raumenų skausmai bendras nuovargis ar silpnumas – tokie ligos požymiai dažnai nurašomi gripui, o pastaruoju metu siejami ir su naująja COVID-19 infekcija. Tačiau išties dėl nemalonių pojūčių gali būti kalti ir mažyčiai voragyviai – erkės, platinančios tokią pavojingą ligą, kaip erkinis encefalitas.
(3) 2020-09-07 12
Vilniečiai Rasa su Tomu atostogas, kaip ir nemaža dalis lietuvių, šiemet nusprendė praleisti netolimame užsienyje – Latvijoje ir Estijoje. Čia buvo keista tik viena – niekas niekur nereikalavo dėvėti nuo koronaviruso saugančių kaukių, net viešajame transporte.