Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Greta Jankaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Greta Jankaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2013-07-25 6
Keturių lietuvių komanda lapkričio mėnesį ruošiasi į pasaulinę prekybą paleisti savo išradimą – „Rubbee“. Šis prietaisas leidžia kiekvieną dviratį per kelias sekundes paversti elektroniniu ir jau spėjo pelnyti Richardo Bransono susižavėjimą.
(0) 2013-06-25 0
Lietuvių Azijoje kuriamas „startup‘as“ suteikia galimybę pakliūti vakarienės pas vietinius, o šiems – nors trumpam pasijusti restorano šeimininkais.
(3) 2013-06-21 0
Svarbu aktyviai dalyvauti gyvenime ir neužsidaryti savyje, teigia „Microsoft Lietuvos“ vadovas, kuris pirmuosius žingsnius IT sektoriuje žengė aktyviai domėdamasis „Formulės-1“ sportu.
(35) 2013-06-12 0
„Emigracija Lietuvoje yra ne tiek ekonominė, kiek kultūrinė problema“, – sako Jamesas Oatesas, 33 metus Baltijos šalimis besidomintis finansų ekspertas, su kuriuo kalbėjomės Pasaulio lietuvių ekonomikos forume. Taline įsikūrusio investicijų fondo „Cicero Capital“ vadovas teigia, jog jauni žmonės Lietuvą palieka todėl, kad jiems vietos neužleidžia senoji karta.
(2) 2013-05-29 0
Tikėjimas dolerio ar euro galia blėsta, tad žmonės nuo krizių ir globalizacijos ginasi kurdami alternatyvias valiutas.
(10) 2013-05-09 2
Žmogui pasiekti tikslą dažniausiai trukdo ne išorinės kliūtys, o netinkamas mąstymas. Taip ir Lietuvai, vis bandančiai aplenkti nuo Baltijos šalių atitrūkusią Estiją, kelią pastoja ne ekonominės, o psichologinės problemos.
(0) 2013-04-16 2
Kalbama, kad per kelias savaites virtualią valiutą „Bitcoin“ pabrangino investuotojai, nusivylę realiomis pasaulio valiutomis. Tačiau ši virtuali valiuta, nepaisant panašumo į auksą, visai neprimena saugaus užutėkio.
(0) 2012-10-11 0
Naujos technologijos kasdien pamažu keičia mūsų darbo vietas ir darbo įpročius. Tai padarė internetas, „Skype“, išmanieji telefonai. Per ateinančius dešimtį metų galime išvysti dramatiškesnių pokyčių savo darbovietėse, kurių pačių gal net nebebus.