Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kamilė Baubinaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kamilė Baubinaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2017-03-22 51
„Kaip ši užduotis turi būti išspręsta?“ – savo atžalos 4 klasės matematikos pratybose aptikta užduotimi stebėjosi delfi.lt parašęs tėtis Rolandas. Vyrą apstulbino pradinukų užduočių sąsiuvinyje rasta jam neaiški sąlyga.
(1) 2014-05-26 41
Apsikrėsti liga tam, kad įrodytum, kas ją sukelia – tokiu beprotišku, kone viduramžių medikų metodu pasinaudojęs australas gydytojas Barry J. Marshallas tikrai nesigaili. Drąsos ir tikėjimo savo teisumu pasekmė buvo ne tik prasta savijauta bei gydymo antibiotikais kursas, bet ir Nobelio premija – kartu su kolega Robertu Warrenu šią jis gavo praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų nuo tyrimų pradžios, kai pagaliau visam mokslo pasauliui įrodė savo teisybę.
(0) 2012-12-21 2
Gausus sniegas sukėlė rūpesčių ir kelininkams, ir gyventojams – vieni nespėja valyti gatvių, o kiti yra priversti sukti galvą, kaip sniegą pašalinti iš užpustytų kiemų. Kai kurie ima į rankas kastuvą, kiti kreipiasi į sniego valymu užsiimančius privačius asmenis ar įmones. Šios sako, jog pasnigus skambinančiųjų būrys – itin gausus.
(7) 2012-12-13 7
Atgauti pinigus už beveik prieš dvejus metus pirktus batus – įmanoma. Po tiek laiko avalynės broką pastebėjusi Karolina (vardas pakeistas) išdrįso pasinaudoti 24 mėn. galiojančia prekės garantija ir kreipėsi dėl pinigų už suplyšusią porą grąžinimo. Pasirodo, atkaklumas ir atidumas vartotojams iš tiesų gali pagelbėti – mergina pinigus atgavo.
(0) 2012-11-12 19
37 mln. klientų visame pasaulyje turinti „Tele 2“ ir toliau į savo pusę siekia palenkti didesnę Baltijos šalių vartotojų dalį. Viena iš mobiliojo ryšio operatoriaus naudojamų priemonių – interneto ryšio greičio didinimas.
(10) 2012-10-26 3
Nomofobija – taip psichologų pavadinta naujųjų laikų baimė namuose pamiršti mobilųjį telefoną. Nors jais Lietuvoje pradėta naudotis prieš mažiau nei dvidešimtmetį, daugelis žmonių be šio aparato savo gyvenimo nebeįsivaizduoja.