Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Barbora Giedraitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Barbora Giedraitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-25 8
Kiaušiniai turguose - viena populiariausių prekių: jei nesuskubsi ateiti laiku, nebegausi. Daugelis žmonių tiki, kad ūkininkų ar močiučių užauginta laisvėje laikomų vištų „produkcija“ skanesnė ir sveikesnė. Ant pakuočių mažomis raidelėmis rašoma „pagerintuose narvuose laikomų“,„ant kraiko“ gyvenančių arba „laisvai vaikštančių“ vištų kiaušiniai. Ar nuo to priklauso kiaušinio kokybė? GRYNAS.lt ieškojo atsakymo į šį klausimą.
(4) 2013-09-16 0
Daugelyje Europos didmiesčių greta geležinkelio, autobusų stočių, oro uostų, miestų centruose, prie galutinių viešojo transporto stotelių galima pamatyti didžiules automobilių ar dviračių saugojimo aikšteles. Dalį maršruto į darbą, mokymo įstaigas ar net susiruošus pramogauti ten jau senokai įprasta įveikti skirtingomis transporto priemonėmis.
(1) 2012-11-02 0
Aplinkoje esančios toksiškos cheminės medžiagos bei metalai kaupiasi ir mūsų organizme. Nors dažniausiai atskirų medžiagų koncentracija nėra didelė, manoma, kad ilgalaikis šio chemikalų kokteilio poveikis gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus ir ligas.