Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Alvydas Januševičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Alvydas Januševičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2019-04-29 55
Panevėžio rajone Švenčiuliškiuose esančios degalinės lankytojai nesupranta, kokio marmalo prisipylė sau vietoje degalų. Nuo penktadienio pietų vienas po kito pradėjo gesti automobiliai. Bendrovei „Šilo gojus“ priklausančios degalinės telefono numeriu pasiektas asmuo tikino, kad pilta buvo tai, ką atvežė tiekėjas. Tiekėjas teigia pilantis tą patį ir kitiems. Pareigūnai aiškinasi sunkią mįslę.
(1) 2016-09-15 10
Esate visko matęs gyvenime ir netikėtai gaunate klausimą – kaip manai, kokį darbinį tūrį naudoja prieš tave stovinčio žmogaus motociklo variklis? Šio žmogaus pravardė – Koma. O ant liemenės suskaičiuotum šimtus kaukolių. Jei klausia, vadinasi, nemažai. Gal kaip automobilio? Tarkime, du litrai? Ne – gerokai daugiau. Ir ne litrais, o kartais.
(2) 2016-01-12 6
Žodis tapo kūnu – prieš keletą dienų paviešintas „Lietuvaitės“ skulptūros brėžinys atsirado ir realybėje. Trys skulptoriai iš Lietuvos ją išskaptavo iš presuoto sniego Kinijoje vykstančiame sniego skulptūrų festivalyje. Ką ten paauksuota Mao statula…
(12) 2015-06-15 8
Interneto platybėse pasklido mėgėjiška kamera filmuotas vaizdelis, kuriame užfiksuotas keistas skraidantis objektas. Jis iš pradžių tarsi juodas ir apčiuopiamas. Vėliau – nematomas. Galiausiai sužybsi ir dingsta. Kas tai?
(0) 2014-11-20 10
Joniškio rajone Veršių kaimas prieš keletą dienų išgarsėjo tuo, jog vietiniai ūkininkai broliai Alvydas ir Laimondas Malinauskai atkasė išnuomoto lauko gale stūksantį didžiulį akmenį. „Tiesiog smalsu pasidarė, kodėl prieš tris dešimtmečius jo nepajudino net keli „staliniecai“. Išrausė tik duobę, kurioje susikaupusiame vandenyje maudydavomės“, – prisimena ūkininkas A. Malinauskas.
(0) 2014-07-15 8
Tai ne „A“ klasės mersedesas ir ne „Smart“ .Tai kone perpus mažesni automobiliai už britiškąjį „Mini“. Senovinius automobilius kolekcionuojantis šiaulietis verslininkas Gintas Rimkus buvo sužavėtas praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio automobilių kūrėjų išmonės.
(0) 2013-06-20 1
Šiaulietis Mantas Sidabras birželio 29-30 dienomis Šiauliuose, Jaunųjų technikų centre, organizuoja pirmąjį šalyje Rubiko kubo rinkėjų čempionatą. Neoficialus paties Manto rekordas – 9 sekundės.
(22) 2013-01-17 4
Šiau­liuo­se 2012-aisiais su­kur­tas elekt­ro­mo­bi­lis, ku­rio ko­ky­bė ne­nu­si­lei­džia ga­myk­li­niams, o kai­na – ke­lis kar­tus ma­žes­nė. Du­ris lau­žia bū­si­mi pir­kė­jai. Au­to­mo­bi­lio kū­rė­jas – Do­na­tas Skuls­kis ir jo įmo­nės dar­buo­to­jai. „Pats Die­vas da­vė mums elekt­ro­mo­bi­lį va­ži­nė­ti mies­te“, – sa­ko D. Skuls­kis.