Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Karolis Kaupinis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Karolis Kaupinis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(34) 2016-06-22 18
Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas pažadėjo iš naujo derėtis dėl šalies narystės sąlygų ES, bet sprendimą patikėjo žmonėms. Vyriausybė agitavo balsuoti už pasilikimą, bet premjeras leido kabineto nariams viešai skatinti Britaniją trauktis. Labai panaši situacija buvo ir 1975-aisiais, kai įvyko pirmasis Didžiosios Britanijos referendumas.
(2) 2016-04-13 22
Valstybės saugumą šiandien lemia ne vien kietoji galia ar šalies žmonių pilietiškumas, bet ir tai, kas anksčiau nebuvo siejama su karyba, pavyzdžiui, energetika. Gerai parinkti energijos šaltiniai patys gali tapti saugumo garantu, o tam padeda Vilniuje veikiantis NATO energetinio saugumo kompetencijos centras.
(0) 2014-05-11 33
<p style="font-weight:bold;font-style:italic">„Jei nesustabdysime Vladimiro Putino Donetske ar Luhanske, jis eis į Charkovą ir Dnepropetrovską, tada bus Odesos, Tiraspolio eilė, o viską pasiėm
(0) 2013-10-15 0
Viena iš turistų lankomiausių pasaulio vietų – Venecija šį savaitgalį pirmą kartą išbandė naują inžinerinę sistemą, kuri miestą ant vandens turėtų išgelbėti nuo jį vis kankinančių pavasarinių potvynių.
(0) 2013-08-30 0
Sirijai gresiant Jungtinių Valstijų ir jų sąjungininkų karinei atakai, Rusija, Kinija ir Iranas teigia, kad karinė intervencija gali būti pražūtinga visam regionui.
(10) 2013-06-14 0
Šią savaitę jau penktąją pilotuojamą raketą į kosmosą paleidusi Kinija pamažu audrina ne tik savo žmonių vaizduotę apie išvykimus anapus mėlyno dangaus, bet ir apie iš kosmoso į Kiniją atvykstančius svečius.
(0) 2013-06-05 0
Europos misija Marse šiemet birželį švenčia dešimtmetį. Pagal pradinį sumanymą, tik vienerius Marso metus (687 Žemės dienas) Raudonąją planetą turėjęs tyrinėti Marso ekspresas į gimtinę parsiuntė tiek neįkainojamos informacijos, kad jo tyrimai pratęsti mažiausiai iki 2014-ųjų pabaigos.
(0) 2013-03-12 0
Dėl skalūninių dujų gavybos Ukrainoje planuojamos vykdyti olandų energetikos gigantės „Shell“ protestuoja dauguma Donbaso regiono gyventojų. Oficialiai pagrindinės nepasitenkinimo priežastys – baimė dėl neaiškių ekologinių skalūninių dujų gavybos pasekmių ir taip užterštoje pramoninėje Rytų Ukrainoje.