Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Jovita Sukackaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Jovita Sukackaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-04-25 18
Lietuvoje veikianti bendrojo lavinimo mokyklų programa, kaip ir europinė, turi būti kardinaliai pertvarkyta, sako švietimo srities specialistai iš užsienio. Pasak jų, keisti yra ką ir darželiuose, nes kitu atveju vaikai neturės šansų konkuruoti su Azijos šalių vaikais, kurie pagal mokymosi rezultatus dabar pirmauja.
(0) 2016-04-19 17
Prieš mėnesį atidarytame Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centro komplekse baigia įsikurti moderniausia Baltijos šalyse fizinių, chemijos ir technologijos mokslų tyrimų bazė.
(11) 2016-03-10 -7
Konkurencija dėl informacinių technologijų (IT) specialistų Lietuvoje vėl aštrėja. Trys bankai paskelbė per trejus metus ketinantys įdarbinti beveik 700 naujų darbuotojų. Personalo įdarbinimo specialistai sako, kad tai – itin didelės ambicijos, nes programuotojų trūksta, o labiausiai kenčia mažos įmonės.
(10) 2014-08-04 4
Vis daugėjant Darbo biržoje užsiregistravusių absolventų, personalo atrankos specialistai sako, kad tai – tik vienas iš darbo paieškos šaltinių, o dėti daugiau pastangų jaunimas nepasiruošęs. Darbdaviai pastebi, kad jaunuoliai didžiuojasi diplomais, bet nemoka vertinti darbo.
(1) 2014-02-21 0
Nors gyventojai finansiškai atsigauna ir auga vartojimas, rūpintis skolomis – ypač jaunimas – neskuba. Pradelstų mokėjimų skaičius ir dydis pernai augo visose savivaldybėse. Ekspertai teigia, kad tai lemia per menkas domėjimasis savo kredito istorija.
(7) 2013-12-12 0
Daugiau nei prieš mėnesį prasidėję mobiliojo ryšio operatorių kainų mūšiai tęsiasi. Pradėję nuo neribotų pokalbių ir trumpųjų žinučių, dabar dėl klientų operatoriai kovoja siūlydami papildomas paslaugas telefonams
(0) 2013-09-26 1
Lietuviai tėvas ir sūnus plėtoja projektą, kaip 1960-aisiais metais sukurtą propelerinį lėktuvą perkonstruoti į reaktyvinį. Smarkiai pasistūmėję į priekį jie tiki, kad tokių lėktuvų rinkai trūksta.
(23) 2013-03-28 0
Moksleivių sąjungos atstovai sako, kad abiturientai sunerimę dėl naujos valstybių brandos egzaminų vertinimo tvarkos, nes apie tai nebuvo tinkamai informuoti.