Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Rūta Juozapaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Rūta Juozapaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2014-07-11 7
Nors arbatpinigių Europoje įprasta palikti apie 10 proc. nuo sąskaitos sumos, tačiau lietuviai ir čia randa vietos improvizacijai.
(0) 2014-05-28 9
<em>Pradedame atsilikti. Švietimo srityje mus sparčiai vejasi Afrikos ir Azijos šalys, kuriose piliečiai yra motyvuoti mokytis ir nori tai daryti ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo šalies. Ten
(2) 2014-03-10 2
„Sociologų atliekami tyrimai rodo, kad lietuviai pusę vaistų vartoja be reikalo, valgo dukart daugiau nei būtina organizmui, pastaruoju metu mažiau rūko ir geria (lyginant su 1990-aisiais), taip pat yra vieni didžiausių šiukšlintojų Europoje“, - pasakojo Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentas, istorikas Aurimas Švedas.
(22) 2013-10-07 0
Lietuvoje tam tikrose specialybėse vyrauja lyčių nelygybė. Viena iš veiklų, kurių moterys vengia – programuotojo darbas. Tačiau vis didėjant informacinių specialistų poreikiui, nyksta daugelis prieš tai galiojusių mitų. Moterys įrodo, kad iki tol vadinamose vyriškose specialybėse jos gali dirbti taip pat sėkmingai ir kartais netgi geriau nei vyriškos lyties atstovai.
(0) 2013-08-05 0
Liepos mėnesio viduryje Vilniuje startavusi dviračių nuomos sistema, panašu, gana greitai prigijo tarp miestiečių. Tačiau, nors idėjos organizatoriai džiaugiasi dviračių populiarumu, jais besinaudojantys tuo nėra visiškai patenkinti.
(14) 2013-06-29 1
Vaizdo įrašas, kuriame videožaidimų gerbėjas švedas Feliksas Kjellbergas žaidžia ir giria lietuvio Antano Marcelionio kurtą žaidimą, per naktį „Youtube“ tinklalapyje buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų. Pagal A. Tapino kurtą knygą „Vilko valanda“ žaidimą „Howler“ sukūręs A. Marcelionis stebisi ir tikina tokio populiarumo nesitikėjęs.
(34) 2013-04-29 0
„Programuotojas – tai žmogus, kuris kiaurą parą, dažniausia naktimis, sėdi prie kompiuterio, nešioja storus akinius, yra spuoguotas, visas perbalęs, storas ir gyvenime daugiau niekas be kompiuterio jam neįdomu, - paklaustas, koks yra ir turi būti programuotojas su šypsena pasakojo vyr. programuotoju užsieniečių vadovaujamoje kompanijoje dirbantis Vidmantas Kabošis ir ilgai nelaukęs priduria - nepažįstu nei vieno, atitinkančio tokius stereotipus.“