Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Skirmantas Malinauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Skirmantas Malinauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2016-09-29 29
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ kliento istorija. Žmogus piktinasi, kad nauja įmonės paslauga jam gali kainuoti labai brangiai, o jos atsisakyti neįmanoma.
(0) 2016-01-24 17
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos moksleivis Matas Sakalauskas kompiuterinius žaidimus kūrė dar būdamas pradinukas. Nors, skirtingai nei Estijoje, Lietuvoje programavimo nuo pirmos klasės niekas nemoko, Matą kompiuterinius žaidimus kurti išmokė tėtis.
(25) 2015-12-22 52
Lietuvos verslininkai politikams siūlo atsitokėti. Milijardiniam šarvuočių pirkimui einant į pabaigą su vietos gamintojais dėl šarvuočių remonto ir aptarnavimo niekas iš valdžios atstovų net nepradėjo kalbėtis, nors jau šiuo metu Lietuvoje pagaminta speciali įranga ir ginkluotės dalys eksportuojamos į Vakarus.
(16) 2015-11-26 36
„Patria land“ prezidentas Mika Kari Lietuvos žurnalistams pristatė savo bendrovės pasiūlymą Lietuvai – 100 moderniausių šarvuočių už mažiau nei 350 mln. eurų. Jis stebėjosi, kodėl Lietuva atšaukė šarvuočių bandymus, kurie buvo numatyti.
(7) 2015-05-19 11
Lietuva pirmauja ES pagal aukštąsias mokyklas baigusių žmonių skaičių. Tuo pat metu, šalis velkasi ES uodegoje pagal atlyginimų dydį. Specialistai pastebi, kad jauni žmonės nesugeba įvertinti savo galimybių darbo rinkoje. Neretai, pabaigę aukštąsias jie supranta, kad darbdaviai jų nelaukia, ir ima mokytis amato.
(20) 2015-04-27 33
2020 m. gali būti labai sudėtingi Lietuvos ekonomikai. Tai lems dvi priežastys – gerokai sumažėsianti ES parama ir gili demografinė duobė. Apskaičiuota, kad kito dešimtmečio pradžioje darbo jėga trauksis trečdaliu, o pensinio amžiaus žmonių skaičius smarkiai augs. Tuo pat metu milijardinė ES parama ne tik sumažės kelis kartus, bet ant Lietuvos pečių guls ir visos už ES lėšas sukurtos infrastruktūros išlaikymas.
(4) 2015-04-23 15
Rusijoje, Kinijoje, Maltoje, o dabar ir Lietuvoje biurus turinčios žaidimų studijos „Alternativa“ vadovas Aleksandras Karpovičius teigė ilgą laiką netikėjęs, jog iš žaidimų gamybos pavyks uždirbti. Dabar jo žaidimus kiekvieną mėnesį žaidžia 5 milijonai žmonių visame pasaulyje.
(50) 2015-03-26 -30
Personalo atrankos specialistai pastebi, kad neadekvatūs atlyginimo lūkesčiai kandidatui gali užkirsti kelią gauti darbą. Itin dažnai savo galimybes linkę pervertinti pirmą kartą darbo ieškantys jaunuoliai. Nors daugelyje pasaulio šalių karjera pradedama nuo nemokamos ar simboliškai apmokamos praktikos, mūsų šalyje jauni žmonės iš darbdavių linkę prašyti kur kas solidesnio atlygio.
(3) 2015-03-02 60
Lietuvai perėjus prie euro tapo paprasčiau palyginti mūsų ir kitų ES valstybių atlyginimų vidurkius. Vaizdas liūdnas. Lietuva atlyginimų dydžiu velkasi paskutiniame penketuke. Taip yra turbūt ir todėl, kad augančios ekonomikos vaisius Lietuvoje raško verslų savininkai, kurie su darbuotojais dalintis nėra linkę.
(42) 2015-02-20 5
Nuo sausio vidurio brangstant naftai didmeninės degalų kainos ėmė kilti. Šiuo metu jos išaugo 8 proc. Mažmeninėje prekyboje jos kilo kur kas lėčiau, tačiau, ekspertų vertinimu, kainos degalinėse toliau didės. Nepaisant to, kad šią savaitę Brent rūšies kaina, vasario 17 d. pasiekusi piką (62,41 JAV dolerio už barelį), visas kitas dienas pasaulio biržose tik pigo ir, pvz., vasario 19 d. vakarą siekė jau tik 58,37 JAV dolerio už barelį.
(0) 2015-02-04 11
Daugiau kaip perpus nukritus naftos kainoms Lietuvoje degalai atpigo trečdaliu. Degalinių savininkai džiaugiasi klientų antplūdžiu ir sustojusiais kontrabandinio dyzelino iš Rusijos ir Baltarusijos srautais. Gatvėse vėl padaugėjo automobilių, nes važiuoti jais darosi pigiau nei rinktis viešąjį transportą. Taksi įmonės gyvena kitomis nuotaikomis – užsakymų skaičius gerokai sumažėjo, tačiau nei taksi įmonių paslaugų, nei visuomeninio transporto bilietų kainų artimiausiu metu mažinti nesiruošiama.
(14) 2015-01-06 47
Pirmosios sausio dienos rodo, kad kai kurių verslininkų įžūlumas tiesiog bado akis, o atsakingos valstybės institucijos šiomis dienomis privalo parodyti, kad kontroliuoja situaciją, o ne tik atlieka stebėtojo ir pasyvaus pažeidimų fiksuotojo vaidmenį.
(8) 2014-11-12 53
Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) iš interneto paslaugų teikėjų pareikalavo ne vėliau kaip šių metų gruodį pradėti teikti duomenis apie vartotojų elgseną tinkle. Informacinių technologijų specialistai teigia, kad toks prašymas reiškia visuotinį interneto vartotojų sekimą. Pasak jų, valstybė rinktų ir saugotų duomenis apie tai, kokiose svetainėse jūs lankotės ir kokius duomenis siunčiatės.
(32) 2014-10-16 -9
Seimo Finansų ir biudžeto komitete trečiadienį svarstytas akcizo rūkaliams kėlimo klausimas. Tiek politikai, tiek ekspertai sutinka, kad cigarečių kainos augs nuolatos. Prognozuojama, kad kitais metais cigarečių pakelis vidutiniškai brangs 16 centų.
(3) 2014-09-20 3
Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos nariai pasirašė susitarimą, kuriuo atsiribojo nuo anoniminių komentarų internete. Tokia paslauga klientams nebebus teikiama.