Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Irma Janauskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Irma Janauskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2017-04-14 9
Švedija į kitą vietą perkelia visą Kirunos miestą, kad šis neįgriūtų po žeme. Prie neeilinio, beveik 1,5 mlrd. eurų vertės, projekto dirba įvairių šalių bendrovės, tarp kurių – ir viena iš Lietuvos. Vilniaus rajone veikianti stiklo, aliuminio ir medžio konstrukcijų gamintoja dalyvauja statant Kirunos rotušę.
(6) 2014-09-09 0
Magistro diplomas Lietuvos darbo rinkoje tampa nebereikalingas. Tokią tendenciją stebi ir akademinės visuomenės, ir Darbo biržos atstovai.
(4) 2013-11-22 2
Lietuvai, užsimojusiai griežtai kontroliuoti internete rengiamus lošimus ir lažybas, gali tekti švelninti norus, jeigu jie kirsis su Europos Sąjungos (ES) teisės aktais ir pažeis laisvą paslaugų judėjimą. Dėl to Europos Komisija (EK) įspėja ne tik Lietuvą, bet ir dar penkias šalis.
(15) 2013-05-31 3
Seimas skubos tvarka pataisė didžiųjų saulės jėgainių energijos supirkimo tarifus. Numatyta, kad nespėsiantiems gamybos pradėti iki liepos, tarifai mažės maždaug tris kartus.
(0) 2013-05-25 0
Praėjo 60 metų, kai Norilsko lageriuose Rusijoje sukilo politiniai kaliniai, tarp jų buvo ir tūkstančiai lietuvių. Buvę norilskiečiai dabar patys stebisi, kaip ištvėrė vergiškas sąlygas, kaip per šaudymus nejuto baimės. Pirmasis po Stalino mirties protestas lageryje nusinešė šimtus aukų, bet kaliniams pavyko išsireikalauti šiek tiek pagarbos ir geresnių gyvenimo sąlygų.