Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Saulius Masalskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Saulius Masalskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-04-08 2
Kalifornijos startuolis pasiūlė labai veiksmingą apsaugą nuo įkyrios televizijos reklamos. Specialūs akiniai yra panašūs į akinius nuo saulės tik jie pagaminti taip, kad nepraleistų ekranų skleidžiamos šviesos.
(0) 2018-11-25 22
Lenkų betono gamintojai sugalvojo originalų būdą, kaip pritaikyti šią įprastą statybinę medžiagą miestų orui valyti. Ten, kur šaligatviai išgrįsti betono plytelėmis, oro užterštumas itin pavojingais azoto oksidais sumažėjo trečdaliu.
(7) 2016-12-09 39
Interneto prekybos gigantas amerikiečių kompanija „Amazon“ atidarė pirmą eksperimentinę parduotuvę, kurioje nėra nei kasininkų, nei savitarnos kasų.
(0) 2014-07-09 5
Vokietijos kanclerė Angela Merkel baigia 3 dienas trukusį vizitą į Kiniją. Abi šalys jau pasirašė milijardinius kontraktus automobilių pramonės, aviacijos ir kitose srityse, o antradienį Vokietijos vyriausybė vadovė turėtų pasakyti kalbą viename garsiausių Pekino universitetų.
(0) 2013-10-16 0
Didžiosios automobilių kompanijos bei technologijų milžinai prognozuoja, kad jau po 15 metų beveik pusė naujų automobilių galės apsieiti be vairuotojo.
(3) 2013-10-09 0
Dešimtmetį tyrinėjusi Marso paviršių, Europos kosmoso agentūra tikisi rasti atsakymą, iš kur šioje šaltoje ir sausoje planetoje galėjo atsirasti metano – šios dujos gali būti ir organinės kilmės.
(0) 2013-10-03 0
Pirmą kartą Amerikos medikai sukūrė ir konkrečiam pacientui pritaikė bioninį kojos protezą, kuris valdomas mintimis. Po ilgų eksperimentų ir bandymų pripažinta, jog koja funkcionuoja patikimai ir kokybiškai.
(2) 2013-09-13 1
Juddy Grifin iš Ilinojaus tapo pirma ne karo veterane valstijoje, kuriai suteikta galimybė atkurti pirštus. Prieš 16 metų per nelaimingą atsitikimą darbe ji prarado beveik visus pirštus, o dabar turės kitokius – bioninius.