Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dainius Lukauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dainius Lukauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-16 1
Ką turi bendro Dalai Lama, Styvenas Seagalas ir Avataro projektas? Dalai Lama ir Styvenas Seagalas, abu pasaulyje žinomi žmonės, visuomenės veikėjai ir abu budistai. Ką turi bendro budizmas ir mokslas? Čia vertėtų pacituoti Alberto Einšteino kadaise išsakytą frazę, „jei jau kalbėti apie religiją, kuri galėtų būti artimiausia mokslui, be jokios abejonės tai budizmas“. Tad nieko keisto, jog mokslo priešakyje esančiam Avataro projektui paramą iš visų religijų pirmiausiai pareiškė būtent budistų atstovai.
(13) 2013-10-15 1
Žmonija šiuo metu stovi ant globalių permainų slenksčio. Pasaulį drebina ekologinės, politinės, antropologinės, ekonominės krizės, pastaruoju metu jos tampa vis sunkesnės. Pasaulyje plinta karai, neapgalvotai švaistomi žemės resursai, teršiama planeta. Visuomenė išgyvena vartotojiško išgyvenimo modelio bei tikslų ir vertybių krizes. Daugelis nacionalinių lyderių rūpinasi tik trumpalaikiu stabilumo užtikrinimu savo šalyse ir neskiria pakankamai dėmesio civilizacijos ateities problemoms.
(8) 2013-09-30 1
Japonų animacijos žanro Manga gerbėjai puikiai žino kultiniu tapusį animacinį filmą „Ghost in The Shell“, sukurtą genialaus animacinių filmų ir komiksų kūrėjo Shiro Masamune. Filmas buvo sukurtas 1995 metais. Ar kas prisimena tuos laikus?