Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Karolis Birgilas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Karolis Birgilas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2015-07-26 20
Liepos pradžioje rašėme apie Kinijos finansų krizę ir kaip ji gali atsiliepti Europai. Vis dėlto šiuo metu ekonomistai atkreipia dėmesį į užprogramuota šalies ūkio nuosmukį ir augančius kinų atlyginimus.
(8) 2015-07-26 24
Šią vasarą Lietuvos nekilnojamojo turto rinka kaip niekada aktyvi. Trečdalis gyventojų rinkdamiesi būstą kreipiasi į bankus dėl paskolos, tačiau didžioji dauguma savo finansinį partnerį renkasi ilgai neieškoję, nors taip gali nukentėti.
(0) 2014-04-13 4
Investuotojo Antano Guogos vardo trumpinį šiandien galima matyti net keliuose skirtinguose prekės ženkluose, tačiau jis atsargiai kalba apie savo sėkmę, nes ji pagrįsta didele, bet paskaičiuota rizika.
(5) 2013-11-14 0
Europos automobilių rinkos atsigavimo ženklų laukiama su nerimu, o rezultatai kiekvienąkart pasitinkami su džiugesiu. Dabar akivaizdu, kad tiek naujų, tiek naudotų automobilių rinkos atsigauna. Vis dėlto nereikia užmigti ant laurų. Kyla klausimas, kokiems modeliams sunkiausiai sekasi skintis kelią į lietuvių garažus. Skelbiame portalo Autoplius.lt sudarytą prasčiausiai parduotų automobilių per pirmuosius 9 metų mėnesius sąrašą.
(2) 2013-11-06 0
Saulėtas spalis. Vilniaus senamiesčio gatvės pilnos įprasto automobilių ir praeivių triukšmo. Visgi vieno gausmo nebuvo galima neišgirsti. Tokį garsą gali skleisti tik tūkstantinė „Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse” kaimenė.