Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Jurgita Noreikienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Jurgita Noreikienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-04-01 54
Šiurpios naujienos veja viena kitą. Itin žiaurūs nusikaltimai šaltakraujų žudikų atliekami be aiškaus motyvo – pasak policijos, tokių atvejų daugėja. Kas vyksta mūsų visuomenėje?
(41) 2015-09-08 52
Žurnalisto kabinete nėra kompiuterio. Ant darbo stalo – išplėšti žurnalų puslapiai anglų ir lenkų kalbomis su aštuonkojų nuotraukomis, ranka, kiek padrikusia rašysena primarginti A4 formato popieriaus lapai. Dar – spalvoti flomasteriai, mineralinio vandens buteliukas. Kelinti metai? O taip, 2015-ieji, ir mes esame Lietuvos nacionalinio transliuotojo pastate, svečiuojamės pas žurnalistą, kuris yra rekordininkas viso pasaulio mastais. Tai – Algimantas Čekuolis.
(0) 2015-08-10 8
Per karščius medikai ragina gerti kuo daugiau vandens: organizmo dehidratacija – ne juokas. Tačiau ar žinote, kad kartu su geriamuoju vandeniu jūs išgeriate ir ištisas kolonijas jame gyvenančių mikroorganizmų?
(0) 2014-10-15 13
Žinios apie šių metų Nobelio premijas tarsi ant sparnų pakylėjo trisdešimtmečius Juliją Krupič ir Marių Baužą. Londone gyvenanti lietuvių pora džiaugiasi priklausydama komandai, kurios vadovas pagerbtas medicinos srities Nobelio premija.
(0) 2014-09-29 57
Kinijoje vyras kreipėsi į gydytoją, skųsdamasis skrandžio skausmais ir nepakenčiamai niežtinčia oda. Didžiausiam jo siaubui paaiškėjo, kad visas jo kūnas viduje knibždėte knibžda kirmėlėmis. Vyro gyvybei grėsė rimtas pavojus. Ir kaltas dėl to buvo jo suvalgytas kaspinuočiais užkrėstas sušio gabalėlis.
(5) 2014-09-16 11
Ugandos Nabigingo kaimelyje gimė kūdikis su keturiomis rankomis ir keturiomis kojomis. Tėvai nuvežė jį į artimiausią ligoninę, tačiau medikai sakė negalintys niekuo padėti.
(7) 2014-09-05 19
Jaunas australas, išgyvenęs baisią automobilio avariją, daugiau nei savaitę praleido komoje. Tačiau kai jis nubudo iš komos, visi liko apstulbę – vaikinas buvo visiškai užmiršęs anglų kabą, tačiau kuo puikiausiai kalbėjo kiniškai – mandarinų kalba.
(13) 2014-06-27 -27
Ką mūsų šalis duoda pasauliui? Ar prisideda prie bendro saugumo, sveikatos, o gal kultūros lygio kėlimo planetoje? Ką tik paskelbtame „Šalių gerumo indekse“, kuriame 125 pasaulio valstybės surikiuotos eilės tvarka pagal tai, kiek gero duoda pasauliui.
(0) 2014-05-19 21
Mokslininkai netoli Angolos krantų atrado unikalias povandenines ryklių kapines. Tai vieta, į kurią numirti plaukia šie vieni didžiausių jūros gyvūnų. Radinys apstulbino mokslininkus.
(0) 2014-01-03 0
Žiemos šventes sutikome su visai nežiemiškais orais. Miškų ir laukų peizažai labiau priminė vėlų rudenį ar ankstyvą pavasarį, ir su jais visiškai nederėjo šventinių sveikinimų eilėraštukuose minimos krentančios snaigės ar televizijos reklamose dunksančios sniego pusnys. Teigiama oro temperatūra visai nereikalavo nei šiltų kailinių, nei kumštinių pirštinių. Ar tai reiškia, jog teks keisti šventinių sveikinimų tradicijas ir perkurti eilėraštukus, vietoj snaigių minint pumpurus ir žibutes? Kodėl žiema vėluoja? Ar ji iš viso ateis?
(0) 2013-12-04 2
Grybai – ne tokie jau bejėgiai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Mokslininkai nustatė, kad jie turi neeilinį sugebėjimą valdyti orus.