Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Andrius Murauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Andrius Murauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-31 0
Žmonija juda į priekį. Jau bemaž 200 metų mokslo atradimai keičia pasaulį. Žmogaus vaizduotė yra tai, kas stumia mus pirmyn. Prieš 200 metų evoliucijos teorija buvo laikoma erezija, skrydžiai į kosmosą, tiesioginis vaizdas, matomas pro šviečiančią dėžutę, buvo neįmanomi. Jei prieš 40 metų atsiliepęs telefonu žmogus būtų pasakęs, jog negali kalbėti, nes yra miške ir čia prastas ryšys, jis būtų palaikytas bepročiu. Visi šie išradimai ir žmonijos pasiekimai kadaise buvo laikomi moksline fantastika. Tiesa, yra tokių išradimų, kurie ir šiandien daugumos žmonių laikomi fantastika, nors jie jau išrasti. Vienas iš jų – trikorderis.
(0) 2013-12-31 0
Dabar pasaulyje pilna automobilių. Mums atrodo įprasta, jog viena šeima turi po vieną arba kelis. Tiesiami nauji keliai, statomi tiltai, mašinų stovėjimo aikštelės. 2010-aisiais automobilių skaičius perkopė milijardą. Nuo ko visa tai prasidėjo? Kas laukia mūsų ateityje?
(4) 2013-12-31 1
Visą vasarą, nuo ankstaus ryto iki tamsaus vakaro laukuose dirbantys traktoriai ir kombainai – taip dauguma žmonių įsivaizduoja šiuolaikinį žemės ūkį. Visgi viskas daug sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Per pastaruosius du šimtmečius žemės ūkis kaip ir kitos gyvenimo šakos pradėjo sparčiai tobulėti ir toliau tobulėja.