Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Evelina Valiuškevičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Evelina Valiuškevičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2016-02-19 22
Vilnietis Žilvinas R., rodos, turi šansų laimėti labai įdomią bylą. Jis teigia, kad būdamas visiškai blaivus sugebėjo „įpūsti“ daugiau kaip promilę.
(29) 2015-06-03 2
Prieš privalomają pradinę karo tarnybą pasisakę jaunuoliai sulaukė audringos visuomenės reakcijos. Prieš fotoaparatus ašaromis apsipylę vaikinai norėjo atkreipti dėmesį į ydingą privalomosios pradinės karo tarnybos atnaujinimo organizavimą.
(4) 2015-04-20 91
Ankštame žiguliuke sėdėjo keli vyrai ir nenuleido akių nuo pastato Žvėryne. Neramiomis Sąjūdžio naktimis budėję vyrai negailėjo savęs. Į žigulį jie buvo įsimetę metalinių strypų ir kitokių ginklų. Greitai juos imta vadinti juodaisiais.
(0) 2015-01-23 24
Jau labai greitai Vilniuje gali atsirasti Sąjungininkų pajėgų Europoje vyriausiajam vadui tiesiogiai pavaldus štabas, kuriame greta lietuvių įsikurs ir tarptautinių pajėgų kariai. Kodėl NATO štabas yra svarbus Lietuvai? Ką veiks jame tarnaujantys karininkai? Ir kaip į tai gali reaguoti isteriški mūsų kaimynai? Atsakymus į šiuos klausimus lrytas.lt pateikė gynybos apžvalgininkas Aleksandras Matonis ir politologas Laurynas Kasčiūnas.
(0) 2014-11-20 29
Šnipai retai būna tokie kieti, charizmatiški ir aukštas pareigas užimantys žmonės, kokie yra vaizduojami veiksmo filmuose apie šnipinėjimą. Niekuo neišsiskirianti pilka valytoja arba įrankiais apsikrovęs technikas – toks iš tiesų būna realus šnipas. Nepastebimi jie gali prieiti ir prie tokios informacijos, kurios gal ir neturėtų matyti.
(18) 2014-01-03 1
Išskristi į Marsą ir niekada nebegrįžti. Jau daugiau nei vienerius metus tokia svajonė kirbėjo vilniečio Marijaus Byčiaus galvoje. Tačiau lietuvio noras tapti vienu iš pirmųjų žmonių Marse neišsipildė. Prieš keletą dienų buvo paskelbti pirmieji atrinkti kandidatai į kosminę odisėją „Mars one“. Ilgame kandidatų sąraše lietuvis savo pavardės neišvydo.