Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-11-10 -1
Niekas geriau neatspindi kur žengs technologijos, ką mums siūlys gamintojai ir ko trokš mūsų širdys, negu jau penkiasdešimt metų sausio pradžioje Las Vegase (JAV) vykstanti didžiausia pasaulyje technologijų paroda „Consumer Electronics Show“ (CES). O prieš kviesdami į Las Vegasą, „CES 2017“ organizatoriai Prahoje mums atskleidė, ką šiais metais ten galėsime pačiupinėti (arba nespėsime nė pamatyti). Taigi pristatome penkias svarbiausias technologijų tendencijas, kurios užvaldys mūsų vaizduotę 2017 metais.
(0) 2016-11-09 23
Tenka pripažinti liūdną tiesą – prabangių daiktų aukcionuose mokslininkų darbai vertinami kur kas pigiau, negu reti automobiliai, unikalios aktorių suknelės ar pirmieji komiksų knygelių leidiniai. Tačiau ir juos kolekcininkai perka už milijonus. Tad kiek reikėtų taupyti, kad įsigytumėte mokslinių darbų, kurie labiausiai pakeitė pasaulio istoriją, originalus?
(3) 2016-10-14 12
Skamba kaip fantastinio romano siužetas, tačiau šį kartą tai net labai rimta. Spaudos konferencijoje Paryžiuje Tarptautinio kosmoso tyrimo centro (AIRC) komanda paskelbė planus sukurti Asgardiją (Asgardia) – valstybę, kuri įsikurs dirbtiniame palydove ir bus visiškai nepriklausoma nuo jokios žemiškos vyriausybės. Tik kaip čia atsitiko, kad tokią gražią Vakarų žiniasklaidą sudominusią idėją siūlo žmogus, tuo pat metu kuriantis bendrosios Rusijos kosminės gynybos koncepciją?
(10) 2016-09-30 12
Pripažinusi mažiausiai 35 atvejus vien JAV, kai pirmieji parduoti „Galaxy Note 7“ telefonai įkrovimo metu sprogo ir net sukėlė gaisrų, kompanija aktyviai juos keičia atnaujintais modeliais. Tačiau jau sklinda gandai, kad ir pakeisti telefonai kaista, o bent vienas tokio savininkas tvirtina, jog jo „saugusis“ „Note 7“ užsiliepsnojo. Lyg to būtų negana, JAV fiksuoti keli „Samsung“ skalbimo mašinų sprogimai!
(3) 2016-09-28 0
Ant riešo dėvimas įrenginys, kuris praneša apie tai, kiek nuėjote žingsnių, įspėja, kad per ilgai užsisėdėjote ir metas pajudėti, pataria, kada ir ko užkąsti, matuoja pulsą ir miego kokybę, rekomenduoja mankštos režimus ir net žemėlapyje rodo įveiktus maršrutus, atrodo tiesiog programuoja mus tapti tobulesniais. Deja, pasirodo technologijai dietų besilaikančio žmogaus emocijų kodas kol kas per sudėtingas.
(1) 2016-09-14 43
Rusijos mokslų akademijos ląstelės biofizikos instituto mokslininkas Aleksejus Karnauchovas ryžosi tapti pirmuoju pasaulio žmogumi, kuris ant savęs išbandys radikalią organizmo atjauninimo technologiją, praneša Rusijos leidinys „Izvestija“. Kol kas šis metodas buvo sėkmingai išbandytas tik su pelėmis.
(22) 2016-09-08 -6
Tegul pusę pasaulio apžvalgininkų jau savaitę prieš pristatymą rėkė, kad norintys tikrų naujovių „Apple“ gerbėjai turės palaukti „iPhone 8“ ar bent „iPhone 7s“. Tegul ši kompanija šiemet patyrė pirmą pardavimų kritimą ir netikėtai prasiskolino Europai 14 milijardų dolerių. Legenda nemiršta ir rugsėjo 7 dieną 20.00 val. Lietuvos laikus prie kompiuterių ekranų palinkę milijonai godžiai gaudo kiekvieną Timo Cooko žodį. Ar pateisins „iPhone 7“ visas pranašystes, svajones, ir klejones?
(0) 2016-09-02 25
Išmanusis telefonas ir mokykla vis dar sunkiai suderinami tarpusavyje. Tačiau mokinys be išmaniojo telefono jau beveik nebesuderinamas su savo pasauliu. Patarimų, kokių programėlių reikia mokiniams, galime rasti daugybę. Tik dauguma jų išties yra vieno ar kito gamintojo reklama ir dažniausiai tiesiog netinka lietuviškai specifikai. Todėl čia pateiksime tik tai, ką patys tikrai turėtume savo telefone, jei būtume moksleiviai.
(0) 2016-09-02 0
Kas gali būti blogiau, negu į viešojo tualeto unitazą netyčia įmesti telefoną? Dvidešimtmetis norvegas Cato Berntsenas Larsenas dabar labai aiškiai gali atsakyti: kai pasišauni padėti draugui tą telefoną ištraukti, neri į unitazo skylę ir ten įstrigęs praleidi beveik dvi valandas.
(33) 2016-08-29 22
„Blancco Technology Group“ pateikti visiškai objektyvūs duomenys atskleidė vaizdelį, kurio nesitikėjo net didžiausi „Apple“ nekentėjai. Atrodo, kad legendinė „iPhone“ kokybė, veikimo stabilumas ir „nelūžtančios“ programėlės yra arba grynas akių dūmimas, arba jau užmiršta istorija. Surinkusi duomenis iš milijonų įrenginių „Blancco“ parodė, kad šią vasarą „Android“ telefonai gerokai rečiau nuvilia savo savininkus nei „iPhone“.
(0) 2016-08-26 28
Jei tiksliau, tai ne gimstamumą, o vaisingumą. Ir ne pomėgis skalbti drabužius, o specifinis purvas, kurį skalbimo mašina nuplauna nuo drabužių ir išpila į upę. Skalbimo mašinų gamintojai dėl to tikrai nekalti, tačiau faktai ir Amerikos chemikų bendruomenės žurnalas nemeluoja – skalbdami savo drabužius mažiname gimstamumą. Ir ne tik žmogaus! O, kaip – tuoj paaiškinsime.
(3) 2016-08-25 13
Kad feisbukas mus nuolat seka, matyt, neabejoja nė vienas. Siekdamas kuo tiksliau pateikti būtent mums pritaikytas reklamas socialinis tinklas nesibodi sekti kiekvieną mūsų žingsnį internete, tačiau ligi šiol vengė prisipažinti, kaip tai daro.
(10) 2016-08-18 82
Pats laikas surikti: „Karalius mirė, tegyvuoja karalius!“ Brangus „Microsoft“ vakarėlis, kai kompanija linksminosi gamindama mobiliuosius telefonus, baigėsi. Išsinuomotas žaisliukas grįžta pas šeimininkus. Na, gerai, žaisliukas buvo pirktas ir grįžta pas kitus šeimininkus, tačiau faktas lieka faktu – „Nokia“ vardas netrukus vėl puoš naujų telefonų korpusus.
(12) 2016-08-16 0
Dar viena Steve’o Jobso svajonė griūva – pristatęs „iPad“ jis tikino, kad tai įrenginys, kuris skelbia nešiojamųjų kompiuterių eros pabaigą. Deja, kol kas atrodo, kad būtent planšetinių kompiuterių dominavimo amžius buvo labai jau trumpas. Taigi ilgokai nebeatnaujinusi savo geriausių nešiojamųjų kompiuterių serijos, dabar „Apple“ priversta krutintis. Informuoti žmonės jau prasitarė ir apie kai kurias būsimas technines naujoves.
(27) 2016-08-15 101
Ir patys rusai nebegalėjo nesityčioti, kai vienas internautas išplatino federalinės valdžios organizuojamo viešojo pirkimo ataskaitą. Valstybinė įmonė dabar už 3,8 mln. rublių (50 tūkst. eurų) perka 25 kilogramus sveriantį 50 megabaitų talpos išorinį kietąjį diską. Gal tai absurdo komedija? Tačiau Penzoje veikiantis skaitmeninę techniką bei magnetines laikmenas kuriantis mokslinio tyrimo institutas tokią technologiją vis dar gamina ir parduoda labai rimtu veidu.