Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Tomas Markelevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Tomas Markelevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2017-12-18 62
Kiekvieną žiemą vis tas pats. Pirmasis šaltukas, plikledis ar sniegas ir grioviuose pilna automobilių. Vieni nučiuožę, kiti apvirtę. Dalis „išsitaškė“ dar mieste, net nepasiekę užmiesčio kelių. Metai bėga, o esmė nesikeičia. Keičiasi tik skaičiai statistikoje. Taigi, kas ten ką šiemet vėl užklupo netikėtai?
(7) 2016-03-03 16
Šiame vaizdo įraše užfiksuotas eismas V.Alanto, Beržų ir Pilėnų gatvių sankryžoje Panevėžyje. Ši sankryža neseniai buvo rekonstruota, kad būtų padidintas saugumas ir eismo srautų pralaidumas, tačiau joje vairuotojai įstringa net kelioms minutėms. Kodėl moderni sankryža tapo vairuotojų siaubu?
(7) 2016-02-29 23
Panevėžietis Deividas teigia užfiksavęs įžūlų šiukšlinimo atvejį, kuomet tuščiais kavos puodeliais „Audi“ ekipažas atsikratė tiesiog gatvėje.
(20) 2015-11-27 7
Ketvirtadienį Lietuvos, Latvijos ir Estijos kelių policijos pareigūnai surengė reidą visame „Via Baltica“ kelyje. Skirtingose atkarpose buvo tikrinami vairuotojai, jų automobilių techninė būklė, dokumentai. Reide prie Latvijos ir Lietuvos sienos buvo pakviesti sudalyvauti ir žiniasklaidos atstovai.
(11) 2015-11-02 5
Visų Šventųjų diena ir Vėlinės yra tos dienos, kai miestų gatves ir užmiesčio kelius užplūsta garbaus amžiaus vairuotojai su savo senais, dažniausiai išpuoselėtais automobiliais. Tik keletą kartų per metus prie vairo sėdantys senjorai neretai sulaukia piktų žvilgsnių ir nepasitenkinimo signalų, mat važiuoja gerokai lėčiau nei kiti eismo dalyviai.
(1) 2015-09-02 1
Priverstinis automobilio nuvežimas – procedūra, kuri dažnai lydi girtų vairuotojų sulaikymą. Tiesa, transporto priemonės nuvežamos į aikštelę saugojimui ne visada. Jei vairuotojas, ilgai nedelsdamas, randa blaivų ir vairuotojo pažymėjimą turintį asmenį, šis gali automobilį nuvairuoti. Kai už padarytą pažeidimą gresia automobilio konfiskacija, transporto priemonė bet kokiu atveju bus nuvežta ir čia nebepadės nei blaivus teises turintis draugas.
(0) 2015-04-24 19
Penktadienį ryte apie 5.30 val. iš Panevėžyje, Tinklų gatvėje esančios akcinės bendrovės „Montuotojas“ filialo „Montavimo firma Panevėžyje“ gamybinės bazės, pajudėjo išskirtinio dydžio krovinys – septynios 6 metrų aukščio ir beveik 13 metrų ilgio nerūdijančiojo plieno cisternos.
(3) 2015-03-20 10
Panevėžiečiai, kurie miesto gatvėmis važiavo naktį iš sekmadienio į pirmadienį ir iš pirmadienio į antradienį, prie Tulpių, Parko ir Vasario 16-osios gatvių sankirtos susidūrė su keblumais. Čia vairuotojų kantrybę bandė sugedęs "išmanusis" šviesoforas.
(3) 2015-03-09 54
28 metų panevėžietis Evaldas apie jo paties rankomis restauruojamus automobilius daug atvirauti nelinkęs, o ir angarą, kuriame rūdžių suniokoti automobiliai virsta „amerikietiškomis svajonėmis“, aprodo ne kiekvienam smalsuoliui.
(12) 2015-01-20 23
Plikledžiu padengtas asfaltas – vienas pavojingiausių gamtos reiškinių vairuotojams. Iš pažiūros nepastebimas „juodasis ledas“ dažnai pakiša koją mažiau patyrusiems ar atsipalaidavusiems eismo dalyviams.
(5) 2014-10-26 21
Akumuliatorius – vienas svarbiausių automobilio komponentų. Tai toks įrenginys, į kurį vasarą beveik nekreipiame dėmesio, tačiau žiemą atsiskleidžia tikroji akumuliatoriaus vertė. Dažnai vairuotojai suabejoja, ar po šaltos nakties pavyks paleisti automobilio variklį. Nors šios procedūros sėkmė priklauso ir nuo kitų agregatų, tačiau reikšmingiausia grandimi užvedimo procese vis tiek išlieka akumuliatoriaus baterija. Kaip prižiūrėti akumuliatorių ir kaip jį atgaivinti? Apie tai pasakoja Panevėžio profesinio rengimo centro mokytojas Arvidas Basakirskas.
(8) 2014-08-04 17
Penktadienio vakarą iš Panevėžio rajone esančios transformatorių pastotės išgabentas 200 tonų sveriantis transformatorius. Jis pakrautas ant specialios priekabos, turinčios 144 ratus ir 18 ašių.
Krovinys bus gabenamas į Bitėnų transformatorių pastotę, esančią netoli sienos su Karaliaučiumi. Nors važiuojant tiesiausiu keliu Panevėžio rajoną ir Bitėnus skiria 200 kilometrų, tačiau sąstatas važiuos dvigubai didesnį atstumą – maždaug 450 kilometrų.
(10) 2014-02-05 2
Į Panevėžį atgabentas pirmasis lietuviškas elektrinis autobusas. Aukštaitijos sostinės vežėjai ir miestelėnai jį galės išbandyti iki vasario 6-osios. Elektrinis autobusas „L-Bus“ jau sertifikuotas, jis atitinka visus Europos Sąjungos keliamus techninius reikalavimus.