Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Lauryna Vireliūnaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Lauryna Vireliūnaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2015-07-29 7
Antradienį vilnietis Paulius Aršauskas sostinėje aptiko brangų radinį – dešimt 2005 metais išleistų proginių monetų, skirtų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmams.
(0) 2015-07-09 33
Lietuvoje itin retų paukščių – bitininkų perėjimo vietoje Šakių rajone neseniai apsilankęs paukščių fotografas Robertas Patronaitis kuriam laikui prarado kalbos dovaną: urvelius, kuriuose kiaušinius padėjo ryškiaspalviai plunksnuočiai, su žeme sulygino keturračių mėgėjai.
(0) 2014-07-24 8
1970-ųjų metų rugsėjo 2-ąją iš Rostovo prie Dono oro uosto pakilęs Lietuvos civilinės aviacijos valdybos Vilniaus būrio lėktuvas TU-124 į Vilnių nenuskrido – po nepilnos valandos jis nukrito Ukrainoje, Dniepropetrovsko srityje. Ši aviakatastrofa yra bene paslaptingiausia Lietuvos istorijoje – Lietuvos aviatorius buvo pasiekusios žinios, kad lėktuvą galėjo numušti Sovietų kariuomenės raketa, tačiau tikrosios jos priežastys taip ir nepaaiškėjo.
(2) 2014-03-07 0
Lietuvoje senokai gyvenanti ukrainietė Julia Gordičuk 15min.lt pasakojo, kad Kryme ir kitose Ukrainos dalyse rusakalbiai niekuomet nebuvo skriaudžiami. Apie įvykius Kryme iš ten gyvenančių draugų sužinanti jauna moteris teigia, kad Ukrainoje žmonės nusiminę ir prislėgti – jie negali nekalbėti apie karą, nors ir nenori apie jį kalbėti.