Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Judita Maslauskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Judita Maslauskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2014-04-07 3
Tikėdami, kad tai, kas turi pradžią, turi turėti ir pabaigą, žmonės nuo seno konstruoja pasaulio pabaigos modelius. Vieni laukia kol išsipildys didžiųjų pasaulio pranašų vizijos ir žmoniją pražudys musulmonai, kiti tiki, kad mus ištiks kosminės ar gamtinės katastrofos, na, o dar kiti, ypač šiuo metu, baiminasi Rusijos ekspansijos. Tuo tarpu į tinklalapio debate.org klausimą: “ar technologijos mus sunaikins?“ net 63 procentai atsakiusiųjų baiminasi, kad taip.
(1) 2014-04-04 0
Balandžio antrą dieną, San Francisko mieste buvo pristatytas “Microsoft“ ilgai lauktas asmeninis skaitmeninis asistentas, integruotas į “Windows Phone 8.1“ išmanųjį telefoną. Šis protingas padėjėjas paklūsta pagrindinėms komandoms, kaip ir Siri, veikiantis iOS operacinėse sistemose.
(1) 2014-04-02 0
Kovas buvo įdomus mėnuo programėlėms. Vieni, buvo apnikti skaičių žaidimų, tokių kaip “Threes!” ar “2048“, kiti rado naują būdą transliuoti filmus savo kompiuteryje naudojant programą “Popcorn Time“. Taip pat “Google” pridėjo svarbų atnaujinimą “Gmail“ programoje. “App Store” buvo papildytas atnaujinimais, tačiau čia pateikiama 13 kovo mėnesio geriausiųjų – rašo businessinsider.com.
(0) 2014-03-21 0
Rusų kilmės buvęs „Microsoft“ kompanijos darbuotojas Alex Kibkalo trečiadienį buvo areštuotas ir yra kaltinamas kompanijos programinės įrangos nutekinimu. Tuo tarpu pati „Microsoft” pripažino skaičiusi vyriškio „Hotmail“ (kompanijai priklausanti nemokamo elektroninio pašto programa dabar vadinama Outlook.com) pašto dėžutėje esančius laiškus tam, kad nustatytų jo tapatybę.
(1) 2014-03-19 0
Užvakar kompanija "Google Inc" oficialiai paskelbė Android operacinę sistemą dėvimiesiems įtaisams, rašo Businessinsider.com. Iš esmės "Google" panaudojo sąsają, sukurtą "Google" akiniams ir pritaikė ją išmaniajam laikrodžiui.