Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Danutė Jonušienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Danutė Jonušienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-04-22 4
Koronavirusą sutramdę žmonės gali prisidėti prie naujo gydymo. Jų organizmas veikia kaip vaistų laboratorija. Pasveikę ir tapę imuninės plazmos donorais jie gali išgelbėti sunkiai sergančiųjų gyvybę.
(8) 2020-04-16 26
Jungtinėje Karalystėje dirbantis vilnietis Tadas Kananavičius (54 m.) pripažino, kad didžiausia pagalba medikams būtų supratimas, su kokia liga susidūrė žmonija.
(0) 2020-04-15 4
Nėra nė vieno audinio žmogaus organizme, kurio negalėtų paveikti koronavirusas. Pasaulyje siaučiant šiam užkratui, vis daugiau mokslininkų svarsto, kokia ateitis laukia jaunų žmonių, persirgusių COVID-19 ir svajojančių ateityje susilaukti vaikų.
(0) 2018-10-17 11
Pasiilgstu naujagimio verksmo. Gal keista, bet daugelis Naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus pacientų neverkia. Jie būna tiek nusilpę, kad nebeįstengia verkti. Tai pripažino gydytojas Arūnas Liubšys.
(1) 2017-04-23 14
Žmonės žudosi iš kančios, iš nepakeliamo skausmo, tačiau intensyviausias šios krizės momentas trunka neilgai. Jei pavyktų tuo metu suteikti pagalbą, žmogus būtų išgelbėtas. Tokią išvadą padarė Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto lektorė psichologijos mokslų daktarė Jurgita Rimkevičienė (29 m.).
(6) 2016-06-29 42
Mėlynė po akimi, atimti automobilio rakteliai ir banko kortelė, kišenpinigių – vos euras per dieną, nors kas mėnesį atiduoda visą savo atlyginimą. Apie tai vyrai retai prabyla, nes gėda prisipažinti atsidūrus po žmonos padu.
(9) 2016-03-26 26
Ar gali visuomenėje žinomo žmogaus beprotiškas poelgis sukelti savižudybių bangą? Greit bus treji metai, kai nebėra talentingo aktoriaus, televizijos laidų vedėjo Vytauto Šapranausko. Tačiau psichiatrai pripažino, kad po jo mirties savižudybių kreivė Lietuvoje smarkiai šoktelėjo aukštyn, ypač 2013-ųjų pavasarį.
(0) 2016-02-15 21
Kai vilniečiui 35 metų Dariui Jurgelaičiui ėmė mausti krūminį dantį, jis net nenumanė, kad netrukus tai virs tikrų tikriausiu košmaru. Tik po 45 parų, praleistų reanimacijoje, paaiškėjo, kad giltinė šįkart aplenkė.
(16) 2015-12-01 20
Padidėjęs sekso poreikis gali būti vienas požymių, kad žmogų užklupo depresija. Tokį ir kitus netipiškus depresijos požymius vis dažniau aptarinėja mokslininkai visame pasaulyje. Padidėjusio seksualinio potraukio aukomis dažniausiai tampa depresija susirgę jauni žmonės, nebejaučiantys malonumo. Kokiomis dar kaukėmis gali dangstytis ši dažnai neatpažįstama liga?
(0) 2015-09-09 15
Užtinę skruostai, raudonomis dėmėmis nubertos kojos – kai grįžusi iš kaimo sodybos vilnietė pasižiūrėjo į save veidrodyje, manė, kad ją ištiko alerginė reakcija. Nuo vaikystės moteris neprisiminė, kad būtų jautri uodų ar skruzdžių įkandimams. Jai netgi nereikėdavo jokių tepalų, mažinančių odos niežėjimą ir tinimą.
(0) 2015-07-08 52
„Paragauk deserto. Aš tau jį specialiai padariau. Nebandyk atsisakyti“, – jei tai sako gera draugė, nusišypsote. Jei tai sako anyta, nedrįstate priešintis, nelieka nieko kito kaip paklusti jos valiai, nors žinote, kad įkliuvote ilgam. Kaip suprasti, kada žmonės stengiasi išspręsti savo problemas jūsų sąskaita?
(4) 2015-06-15 16
Kada pastarąjį kartą darėtės plaučių rentgeno nuotrauką? Kaip dažnai vargina kosulys? Šie klausimai turėtų rūpėti netgi sveikuoliams ir aktyvų gyvenimą propaguojantiems žmonėms.
(0) 2015-03-04 19
Kovo 3-ąją sukako lygiai 110 metų nuo šio įvykio. Žingsnis, kuris prilygo didžiųjų geografinių atradimų epochai – taip apie sifilio sukėlėjo nustatymą XX amžiaus pradžioje kalbėjo Europos mokslininkai. Mažai kas žino, jog tai padaręs zoologas Fritzas Richardas Schaudinnis iš Rytų Prūsijos buvo lietuvių kilmės.
(0) 2015-01-07 38
Lietuvoje nuo sausio 1-osios įvedus eurą gydytojas Kazys Ambrozaitis (103 m.) aštuntą kartą taps pinigų reformos liudininku. Daugiau nei per šimtą gyvenimo metų Vilniaus universiteto profesoriui pro akis nepraslydo nė viena iš septynių šalyje vykusių pinigų reformų. Kiekviena jų papildė ilgaamžio monetų kolekciją.
(13) 2014-11-04 70
Vienas lagaminas ir trylika dėžių, kurios iš Vilniaus jau išsiųstos į Australiją – su tokiu turtu į Melburną grįžta daugiau nei du dešimtmečius Vilniuje praleidusi Gaila Muceniekas (52 m.). Vieniša moteris neslepia: ji nusivylė Lietuva, tad nutarė parduoti butą, nutraukti veiklą ir grįžti į tolimąją šalį, kur yra gimusi. Nematydama savo ateities Lietuvoje, Gaila prisipažino, kad jai svetimas laukinis kapitalizmas, kuris šiuo metu klesti mūsų šalyje.