Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Erika Bružaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Erika Bružaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-07-04 43
Devyneri metai. Tiek laiko prireikė dizainerio Mindaugo Žilionio sukurtai transformuojamajai kėdei ištobulinti. Mažiau nei prieš mėnesį žmogaus stuburą primenantis išradimas atsidūrė interneto platformoje „Kickstarter“, netrukus juo susidomėjo ir garsiausi dizaino, technologijų ir laisvalaikio portalai.
(0) 2016-03-02 18
Japonas Tamaki Kenjiro – vienas tų žmonių, kuriam be galo patinka ne tik Lietuva, bet ir lietuvių gaminta produkcija. Prieš ketverius metus su draugu įkūręs Japonijos ir Lietuvos mainų centrą dabar vyriškis laisvalaikiu dirba lietuviškų bendrovių agentu, stengdamasis garsinti Lietuvą ir jos prekių ženklus savo gimtinėje.
(1) 2015-12-02 8
Erdvus vilniečių butas sename name Žvėryne iš pažiūros primena įprastą šeimos erdvę, tačiau iš tiesų tai – išmanieji namai. O čia įdiegtos būsto sistemos pradeda veikti dar net neįžengus į pastato vidų: prie laiptinės esančios kameros fiksuoja norinčius į vidų patekti žmones, o laiptinėje įrengti jutikliai praneša, kuriame aukšte yra į buto duris besiruošiantys pasibelsti žmonės. Tačiau, tai – dar ne viskas.
(0) 2015-10-07 12
Tai ne prabangus viešbutis ar poilsio centras, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, o tik menui bei darbui skirta erdvė, pavadinta „inTegra House“. Šią vasarą prie Monio ežero Trakų rajone pradėjęs veikti kompleksas stebina ne tik čia vykstančių įvairių renginių gausa, bet ir stulbina architektūriniais sprendimais – pirmosiomis pasaulyje kedro grindimis ar įrašų studijai prilygstančia akustika.
(5) 2014-07-23 11
Švyturys esantis Kepu miestelyje, Estijos saloje Hiuma, visuomet užėmė trečią pasaulyje vietą tarp seniausiai veikiančių kelrodžių. Tačiau, kai kiti du senieji švyturiai užgeso, šis švyturys tapo seniausiu pasaulyje, rašo dienraštis „Estonian Review“.