Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Paulius Gritėnas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Paulius Gritėnas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2017-09-18 21
Laisvosios Europos radijuje dirbantis Rusijos analitikas Brianas Whitmore'as – vienas įžvalgiausių ir atkakliausių Kremliaus politikos tyrinėtojų. Jo teigimu, didžioji grėsmė slypi ne Rusijos karinėje galioje, o Vakarų neatsparume iš Rusijos plaukiantiems nešvariems pinigams.
(4) 2017-06-03 0
Harvardo universiteto ekonomikos ir politikos mokslų profesorius Peteris A. Hallas – vienas žymiausių kapitalizmo sistemos gynėjų. Jo teigimu, kapitalizmas neturi alternatyvų, kurios gebėtų taip pat sėkmingai funkcionuoti ir sukurti gerovę tokiai didelei daliai žmonijos.
(8) 2014-10-19 43
Plačiai nuskambėjęs Šiaulių valdžios pasirašytas investicinis projektas, išnuomojant žemę šalia Zoknių karinių oro pajėgų NATO bazės, – tik viena plačiu užmoju pasižyminčio Rusijos žvalgybinio karo dalių?
(0) 2014-08-21 2
Albinosas krokodilas nusitempė australų žvejį nuo upės kranto ir, šio žmonai stebint, jį tiesiog surijo. Tragiškas likimas 57 metų žvejį ištiko šiam įsibridus į upę ir bandant atkabinti užstrigusį meškerės valą. Albinosas krokodilas, pramintas Michaelu Jacksonu, staiga nėrė iš vandens ir pasičiupo nespėjusį sureaguoti vyrą.