Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Audrė Srėbalienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Audrė Srėbalienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-10-17 8
Ar Vilniuje, apleistose buvusių gamyklų teritorijoje gali iškilti daugiabučiai, kuriuose už kiekvieną kvadratinį metrą būsto jo užsigeidę žmonės klotų po 3–4 tūkst. eurų? Ar Rokiškio rajone, Juodupėje, užtvenkus Vyžuonos upelį, vietoj apleisto vilnos perdirbimo fabriko galėtų suvešėti poilsiui skirtas parkas?
(5) 2016-09-02 18
Apie Lietuvoje kuriamas naujas gamyklas paprastai garsiai skalambijama, o kai traukiasi senbuviai, nutylima. Tačiau tai vyksta. Bendrovė „Estrella Baltics“ Lietuvoje bulvių traškučių nebegamins. Iš Alytaus traukiasi ir „Coca-Cola“ gamintojai. Lapkritį gamykla nutrauks veiklą.
(0) 2016-03-14 4
Gintaro žaliavos kainų burbulas išsipūtė 2014-aisiais. Jo kainos nedaug čiūžtelėjo žemyn. Kaliningradiečiai prieš porą metų suskubo nutraukti jo tiekimą ir gintarą patys ėmė parduoti tik kinams. Užtat Lietuvą bei Lenkiją tebėra užplūdęs iš po skverno traukiamas saulės akmuo – juo vis dar prekiauja perpardavinėtojai.
(0) 2016-02-24 23
Indonezija artėja prie Lietuvos. Ji sutelkė dėmesį į naujausias energetikos technologijas. Vienos provincijos vadovai Vilniuje su „Global BOD Group“ sukirto rankomis dėl saulės jėgainių statybos.
(1) 2014-10-06 20
Vieni kitų jie nevadina žvaigždėmis. Nors jų išmintis ir patirtis tarp pasaulio mokslininkų šviečia taip pat ryškiai, kaip ir gaminami lazeriai.