Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Indrė Urbaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Indrė Urbaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-02-25 -1
Mokslininkai teigia išsiaiškinę, kodėl zebras yra dryžuotas. Jungtinės Karalystės ir Jungtinių Valstijų tyrėjai nustatė, kad dryžiai šiems gyvūnams reikalingi atbaidyti musėms ir uodams.
(0) 2019-02-22 9
Nauji tyrimai rodo, kad depresija sergančių žmonių smegenys sensta greičiau. Studija atlikta naudojant naujas technologijas, kurios, specialistų teigimu, suteikia žymiai tikslesnę informaciją apie žmogaus kūno audinius.
(0) 2018-10-04 3
Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija – NASA – mini savo 60-metį. Įkurta 1958-ųjų liepą Vašingtone ši valstybinė agentūra yra atsakinga už nekarines kosmoso tyrimo programas, taip pat stebi procesus Žemėje.
(0) 2018-01-11 17
JAV ir Europoje mėgtas Charlie Chaplinas šaltai sutiktas tik Vokietijoje, o 1940 m. ten jis paskelbtas nacių priešu. Sulaukė Ch. Chaplinas ir JAV slaptųjų tarnybų dėmesio – Federalinis tyrimų biuras pasiekė, kad jam būtų uždrausta patekti į šalį.
(0) 2015-12-21 19
Delne telpantis prietaisas gali virsti dirigento lazdele virtualiam orkestrui, lietaus lazdos ir makarų garsų kombinacija ar net nukelti jus pas budistų vienuolius, sako TZM Kūrybinės laboratorijos vadovas Mindaugas Badokas. Anot pašnekovo, judesius garsu verčiantis renginys „Motus“ sėkmingai skinasi kelią į tarptautinius vandenis.
(6) 2015-05-18 12
Vakarų radijo transliacijos Šaltojo karo metais buvo veiksmingas antisovietinės politikos įgyvendinimo instrumentas – šitaip buvo vykdomos psichologinio poveikio operacijos, LRT Radijui sako humanitarinių mokslų daktarė Inga Arlauskaitė-Zakšauskienė.
(7) 2015-04-09 9
Iš BBC atleistas atvirai savo nuomonę reikšti mėgstantis dabar jau buvęs laidos „Top Gear“ vedėjas Jeremy Clarksonas po skandalo viešai kalbėti nebenori, tik yra pajuokavęs, kad važiuos į darbo biržą. Vis dėlto niekas neabejoja, kad jis iš eterio nedings, nes jam ir jo kolegoms siūlymus kurti laidas siunčia įvairios šalys, pavyzdžiui, Australijos ir Rusijos kanalai. O daugelis ekspertų mano, kad būtent sarkastiški ir dažnai nekorektiški J. Clarksono pareiškimai yra vienas veiksnių, kodėl jis toks populiarus.
(1) 2015-01-29 30
Tarptautinė mokslininkų komanda atrado seniausią žinomą žvaigždės sistemą, atsiradusią Visatos pradžioje. Nustatyta, kad aplink į Saulę panašią žvaigždę skrieja penkios Žemės dydžio planetos.
(0) 2014-12-22 26
Pasibaigus daugiau nei 16 valandų trukusiai įkaitų dramai Sidnėjuje, kai specialiosios pajėgos šturmavo šokolado kavinę ir įkaitus paėmęs vyras buvo nukautas, per spaudos konferenciją Australijos premjeras Tony Abbottas patvirtino, kad žuvo ir du iš beveik 20 įkaitais paimti asmenų, o keletas sužeista.
(0) 2014-10-06 6
Honkongas – Kinijos valdžios eksperimentas, ji labai rūpestingai tyrinėja, kokius elementus iš valdymo ar ekonominių sistemų galima paimti bei įdiegti Kinijoje, sako Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro politologė Daiva Repečkaitė. „Atrodytų, kam Kinijos centrinei valdžiai reikia laikyti laisvąją ekonominę zoną su daug didesnėmis politinėmis laisvėmis? Bet ji puikiai supranta, kad kietai sugniaužti milžiniškos šalies nepavyks, nes ši atsiveria pasaulio įtakai, o gyventojai nori kitokių standartų, negu kad gali užtikrinti anksčiau galiojusi planinė ekonomika“, – pastebi ji.