Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eugenija Grižibauskienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eugenija Grižibauskienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-03-01 11
Tarnauti tėvynei ir ginti jos interesus galima ne tik su ginklu rankose mūšio lauke, bet ir taikos metu – biure, statybose, gamyklos ceche.
(3) 2016-02-09 17
Visame pasaulyje žmonės metų metus laukia, kol bus persodinti reikalingi organai. Chirurginės intervencijos poreikis yra labai didelis, tačiau donorų organų trūksta. Be to, transplantacija – viena brangiausių operacijų medicinoje.
(17) 2015-09-15 3
Prisijungęs prie internetinės bankininkystės dar dažnas traukia banko kodų kortelę. Europos Sajunga užsimojusi ją išguiti ar gerokai riboti naudojimą, ragina rinktis saugesnį būdą.
(2) 2015-08-14 -26
Rusijos geležinkelių vadovas Vladimiras Jakuninas teigia, kad šiuo metu visuomenėje įsigalėjęs „molekulinis“ karas, o valdantieji turėtų „pažymėti mikroschemomis visą žmoniją.“
(8) 2015-06-25 18
"Kažkodėl nieko nestebina, kad moterys vairuoja troleibusus ir autobusus. Vyrams nė motais, kad moterys prekybos centruose už minimalų atlyginimą nešioja dėžes. Tai normalu, o tai, kad aš vairuoju taksi automobilį, jiems kažkokia anomalija", - sakė naktimis taksiste dirbanti 25 metų studentė Eglė Naujokaitytė.
(77) 2015-04-17 -36
Atsargos karo lakūnas, pulkininkas Vytautas Eidukaitis yra užgrūdintas tikro karo. Ir ne vieno. Jam teko kariauti Afganistane, Čečėnijoje, jis lankėsi Kalnų Karabache, kai ten vyko mūšiai, neseniai grįžo iš Ukrainos. Remdamasis savo darbo su sovietiniais šauktiniais patirtimi, Lietuvos Seime palaimintą iš šauktinių suformuotos armijos modelį jis vadina butaforiniu, o šauktiniams žadamas įvairias lengvatas – pametėtais saldainiukais, kurie jokios naudos neduos.
(153) 2015-04-03 -108
Priimtas Šauktinių kariuomenės įstatymas skaldo visuomenę. Vieni įsitikinę, kad privalomoji karo tarnyba – nepakeičiama vyriškumo mokykla ir kiekvienas jaunuolis privalo būti pasiruošęs ginti savo šalį. Kitų nuomone, prievartine tvarka sudaryta armija negali atlikti pareigos tėvynei taip, kaip profesionalūs kariai. Daugybę abejonių sėja iki šiol nesustyguotos dirbančių, studijuojančių, ūkininkaujančių, bankų paskolas mokančių būsimų šauktinių perspektyvos.
(12) 2015-03-18 82
Baltame sniege matomas tik automato taikiklis. Jokio judesio, jokio sniego virpėjimo, kuris išduotų, kad pasaloje jau ne vieną valandą į taikinį nukreipęs automatą tyko snaiperis. Spaudžiantis šaltis specialiųjų pajėgų kariui – nė motais. Jį saugo šalčiui atsparus drabužis. Toks, kokiu vilkėdamas jis nei šąla, nei kaista.
(14) 2014-11-12 28
Nafta pasaulyje sparčiai pinga. Amerikiečiai trina rankomis, kad dabar už galoną (beveik 4 litrus) degalų jie sumoka mažiau nei už tokį patį kiekį pieno. Tuo tarpu į degalines sukdami lietuviai kaskart naiviai tikisi išvysti atpigusius degalus – pasauliniai naftos kainų pokyčiai brangiausią benziną Baltijos valstybėse besipilančiai Lietuvai įtakos nedaro.