Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Artūras Jančys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Artūras Jančys

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(21) 2017-03-31 24
Trečiadienis Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui Liudui Mažyliui buvo ypatingas. Jis rado valstybei itin svarbų dokumentą – Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto originalą, už kurį koncernas „MG Baltic“ pažadėjo milijoną eurų. Tiesa, dokumentas rastas Vokietijoje, todėl premija bus išmokėta tik, jei jį pavyks parsivežti atgal į Lietuvą.
(38) 2016-07-19 52
Islamo vardu prisidengusio teroristo išpuolis Nicoje tapo paskutiniu lašu, kuris gali perpildyti europietiškojo pakantumo ir liberalaus požiūrio į kitokią civilizaciją taurę. Europos Sąjungos priešams Prancūzijoje šliūkštelėta alyvos į ugnį – dešinieji politikai vis garsiau kalba, kad Paryžius turi pasekti Londono pėdomis: skelbti referendumą dėl „Frexit“.
(16) 2016-05-08 3
Tokia užduotis atrodo absurdiška, bet konservatoriai pasiryžę ją išspręsti. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai rinks parašus įstatymui, kad į Lietuvą nepatektų elektra iš kaimyninėje Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės (AE).
(0) 2016-04-06 17
Milijardai nuslėptų dolerių ir nešvarūs sandėriai. Politikai, verslininkai, garsenybės. Nematomos gijos, apraizgiusios dešimtis šalių, driekėsi ir į Lietuvą. Tai aiškėja iš pradėtų skelbti „Panamos dokumentų“, kuriuos jau aptarinėja visas pasaulis.
(0) 2015-12-01 15
Į Lietuvą vis dažniau bandoma įvežti krovinių, užterštų radioaktyviosiomis medžiagomis iš Černobylio zonos. Pasienyje sulaikoma dešimtys įtartinų baltarusių sunkvežimių.
(0) 2015-11-20 -34
Sutvarkyti carinės Rusijos palikimą Kaune – karinius įtvirtinimus (fortus) – bandoma jau ne pirmą dešimtmetį, bet pažanga nedidelė. Vis dėlto pajudėjo į priekį projektas VI forto tvirtovėje įsteigti karo technikos muziejų ir amfiteatrą.
(16) 2015-10-14 28
Antradienį Nyderlandų tyrėjai pateikė techninės ekspertizės išvadas, patvirtinančias ankstesnius spėjimus, kad praėjusių metų liepą virš Rytų Ukrainos teritorijos skridęs „Malaysia Airlines“ lėktuvas buvo numuštas raketa, paleista iš rusų gamybos zenitinės sistemos „Buk“.
(20) 2015-10-08 0
Šnipiškės nelygu Šnipiškėms. Ilgus metus įsikaltą šio Vilniaus rajono, kaip medinio lūšnyno, įvaizdį trupina į šipulius modernios statybos, dešinįjį Neries krantą verčiančios naujuoju sostinės centru.
(14) 2014-11-18 4
Kai naftos kainos krinta pašauto erelio greičiu, degalų kainos Lietuvoje leidžiasi lėtai lyg višta parašiutu. O vos padidėjusi žaliavos kaina benziną brangina žaibiškai. Ir tai vyksta šalyje, turinčioje naftos perdirbimo gamyklą.