Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Marius Monkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Marius Monkevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-04-20 14
Lietuvos banko (LB) išsakyta kritika dėl neadekvačiai didelių draudimo kainų, panašu, nenukeliavo į dausas. Dalis transporto priemonių savininkų džiaugiasi, kad vos per kelias savaites jiems civilinės atsakomybės transporto priemonių draudimas atpigo. Vairuotojai viliasi, kad tai – ne trumpalaikis efektas, kuris artimiausiu metu vėl bus palydėtas į viršų šovusiomis draudimo kainomis.
(0) 2018-03-05 2
Per pastaruosius keletą metų trys didieji išmaniųjų telefonų gamintojai įsivėlė į skandalus, susijusius su jų gaminama įranga. Visai neseniai Kinijos gamintojas „Huawei“ buvo apkaltinas dėl gaminamos galimai nesaugios įrangos, turinčios duomenų saugumo spragų. Kiek seniau paaiškėjo, kad „Apple“ specialiai nuotoliniu būdu sulėtina savo senesnius „iPhone“ modelius. Skandalų neišvengė ir „Samsung“ – šios kompanijos 2016 m. pristatytas flagmanas „Note 7“ patyrė fiasko po to, telefonuose sumontuotos baterijos ėmė sproginėti lyg fejerverkai. Dėl šių incidentų „Samsung“ buvo priversta atšaukti visus „Note 7“ telefonus bei išimti juos iš prekybos.
(5) 2018-01-31 7
Pagal Lietuvoje galiojančias Kelių eismo taisykles (KET) pradedantieji vairuotojai dvejus metus privalo vairuoti savo automobilį padabinę žalios spalvos klevo lapo ženklu. Taip kiti vairuotojai iškart gali atskirti, kad prie vairo – mažiau patyręs vairuotojas.
(3) 2017-12-31 -2
Išmaniųjų telefonų rinka aptarta jau ne kartą. Ne paslaptis, jog pastaruoju metu pasaulį užkariauja išmanieji įrenginiai iš Kinijos, kurie, nors ir yra „no name‘ai“, pasižymi tokiomis charakteristikomis, kokių gali pavydėti „Apple“ ar „Samsung“. O svarbiausia, kad šie telefonai išties patrauklaus dizaino bei gana pigūs, todėl juos gali sau leisti įsigyti kone kiekvienas.
(0) 2017-07-10 9
Kas galėjo pagalvoti, kad legendinė „Nokia 3310“ sugrįš. Dar sunkiau patikėti, kad ji sulaukė tokio didelio pirkėjų dėmesio. Mes nemeluojame, „Nokia 3310“ Lietuvoje – deficitinė prekė.
(4) 2017-02-06 17
Praeitos savaitės viduryje Europos Parlamentas (EP) žengė vieną paskutinių žingsnių, siekdamas panaikinti tarptinklinį mobiliojo ryšio mokestį. Taigi jau už pusės metų lietuviai, išvykę į kitą Europos Sąjungos šalį, naudosis paslaugomis tokiais įkainiais, kokie galioja Lietuvoje.
(20) 2016-09-13 -26
„0 žūčių Lietuvos keliuose“ – tokį tikslą yra išsikėlusi šalies valdžia, kuri pastaruoju metu skiria nemenkas injekcijas pinigų kelių infrastruktūros plėtrai bei tobulinimui. Minėtam tikslui pasiekti yra planuojami ir itin dideli pokyčiai kelyje Vilnius–Kaunas, kurie jau dabar kai kuriems ekonomistams užkliuvo už akių.
(4) 2015-09-17 -27
Trečiadienį Vilniuje praeivius ties Baltuoju tiltu nustebino kiek neįprastas vaizdas. Staiga viduryje Neries pasirodė nedidelis automobilis, kuris plaukdamas upe netikėtai ėmė skęsti.
(0) 2015-08-16 12
Vairuotojai, turintys seno tipo vairuotojo pažymėjimus, panašu, primena studentus, kurie egzaminams ruošiasi tik paskutinę naktį. 2017 metų vasario 3 dieną pasibaigs terminas, iki kurio yra būtina pasikeisti vairuotojo pažymėjimus į naujus. 234 tūkst. vairuotojų vis dar turi tokio pavyzdžio dokumentus, jei jie visi lauks iki paskutinio mėnesio, gali tekti stipriai pasinervinti ir sugaišti daug laiko.
(2) 2015-07-31 24
Įsivaizduokite, kad esate kosmonautas ir pagaliau išaušo diena, kai sėsite į erdvėlaivį ir pakilsite į kosmosą. Daugelį savo gražiausių metų paskyrėte intensyvioms studijoms, mokymams ir tyrimams. Ir visa tai tik dėl vieno tikslo – kad galėtumėte pabuvoti kosmose!
(1) 2015-06-01 37
Kartais net nesusimąstome, kad su šiuolaikinėmis technologijomis mūsų gyvenime atsiranda ir vis daugiau grėsmių. Kai nusprendžiame įsigyti naują kompiuterį, išmanųjį telefoną ar kitą įkraunamą įrenginį, ką įprastai darome su senu, savo laiką jau atidirbusiu prietaisu? Kartais jam suteikiamas „antrasis šansas“, tačiau neretai techniškai pasenę prietaisai tiesiog atgula stalčiuje, sandėliuke, garaže ar rūsyje, nes „išmesti gaila“... „gal kada prireiks“. O be reikalo!
(0) 2015-05-27 10
Ketvirtadienį prasideda dvi dienas truksianti „Google“ organizuojama konferencija „I/O“ („Input/Output“). Šios kasmetinės konferencijos metu interneto gigantė San Fransiske turėtų pristatyti visą paletę inovacijų ir jau sukurtų technologijų patobulinimų, ties kuriais „Google“ darbuotojai plušo pastaruosius 12 mėnesių.
(0) 2015-05-21 9
Tai skamba kaip apokaliptinis mokslinės fantastikos filmo scenarijus – Naujosios Zelandijos dirbtinio intelekto kūrėjų kompanija kuria patį pikčiausią robotą pasaulyje. Kokiu tikslu?
(2) 2015-05-15 27
Kosminė agentūra NASA pagaliau viešai pristatė savo projektą, kuris turėtų būti vainikuotas kelione į Marso planetą. Naujoji kosminė raketa SLS (Space Launch System), kuri skraidins žmones į Mėnulį, turėtų tapti didžiausia kada nors pagaminta raketa žmonijos istorijoje.
(7) 2015-05-14 5
Remiantis NASA pateikta informacija, maždaug 1,5 kilometro skersmens asteroidas šiandien praskries pavojingai arti Žemės planetos.