Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Ana Daukševič

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Ana Daukševič

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-08-30 24
Nuo praėjusių metų lobių medžiotojams kraują kaitino svajonė surasti legendinį nacių traukinį, pripildytą brangenybių ir aukso. Visi tikėjosi, kad paslaptis netrukus bus atskleista.
(0) 2015-07-15 9
Matote kambaryje negyvėlius, girdite balsus? O gal bandote numesti nuo rankos vorą, kurio ten iš tikrųjų nėra? Jeigu nevartojote jokių psichotropinių medžiagų, haliucinacijos gali perspėti apie rimtas ligas.
(7) 2015-07-01 16
Kauno jaunuoliai rado naują svaiginimosi būdą – kvėpuoti išmatų dujomis. Nors šis reiškinys, kaip tikina Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centro vadovė Aina Adomaitytė, nėra masinis, pirmieji tokie „gudruoliai“ jau pabuvojo narkologijos centre.
(0) 2015-06-10 8
Dar mokslų metų pradžioje medicinos srities studentams buvo nupirkta keli tūkstančiai vakcinų nuo hepatito B, nes, kaip žinia, jiems rizika užsikrėsti šiuo virusu tikrai didelė. Tačiau baigiantis akademiniams metams paaiškėjo, kad didžioji dalis vakcinų gali keliauti į šiukšliadėžę, mat būsimiesiems medikams tokia galimybė nepasirodė patraukli. Kyla tik vienas klausimas – kodėl medikai, raginantys skiepytis visuomenę, patys neskuba to daryti?
(0) 2015-05-29 111
Rusų gydytojo Leonido Inavovičiaus Rogozovo istorija stebina iki šių dienų. Prieš daugelį metų jis užstrigęs Arktyje pats sau atliko apendicito operaciją pasinaudojęs vien tik veidrodėliu, skalpeliu ir beveik be nuskausminamųjų.
(0) 2015-05-28 35
Daugiau nei tris dešimtmečius Yale'io universiteto studentai stengėsi patekti į vieno universiteto bendrabučio rūsį. Jo durys visuomet buvo uždarytos, todėl vis labiau žadino studentų smalsumą. Ten jie tikėjosi pamatyti žmonių smegenis, panardintas į formaldehido tirpalą. Tačiau tai, ką jie aptiko, buvo daug įdomiau. Tūkstančiai baltai juodų nuotraukų, kuriose rodomos pirmosios smegenų operacijos, bendrabučio rūsyje pragulėjo metų metus.
(23) 2015-05-22 -2104
Du britų gydytojai broliai Chrisas van Tullekenas ir Alexandras van Tullekenas pasiryžo neeiliniam eksperimentui. Visą mėnesį vyrai nusprendė vartoti alkoholį tam, kad suvoktų tikrąją jo žalą. Sakysite, kam to reikia – juk ir taip visiems žinoma, kad alkoholis kenkia? Tačiau vyrai norėjo išsiaiškinti kas mažiau kenkia – gerti kasdien po truputį, ar tik kartą per savaitę, bet daug.
(0) 2015-05-11 56
Ar jums kada nors teko girdėti posakį „tingios smegenys“? Ką tai galėtų reikšti? Pasirodo, jei vaikas auga griežtų taisyklių ir nurodymų – „taip nedaryk“, „ten neik“ – aplinkoje, prasideda staigus kairiojo smegenų pusrutulio didėjimas.
(0) 2015-04-27 35
Mokslininkai ir medikai visuomet linkę kiekvieną situaciją vertinti ramiai, nepulti į paniką ir nepiešti apokaliptinio scenarijaus. Tiesa, ne tuomet, kai kalba pasisuka apie atsparumą antibiotikams.