Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gerda Morozovienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gerda Morozovienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-01-25 7
Kartais sapnuose regime malonius vaizdinius, o kartais – siaubingus košmarus. Bet kuris sapnas – tam tikra paslaptis, kurią nubudę bandome iššifruoti į pagalbą pasitelkę sapnininkus ar sapnų aiškintojus.
(0) 2015-10-01 -25
Ar kada nors pagalvojote, kad nagai gali išduoti jūsų fizinę sveikatą? Apžiūrėkite ir įvertinkite jų būklę – gali būti, kad žinant tam tikrus ženklus jums pavyks diagnozuoti ligą ir laiku pasveikti.
(0) 2015-07-24 12
Gyvenate mieste, bet neišvykote prie jūros ar ežerų, o ir seneliai gyvena ne kaime. Vaikai žaidžia kieme. Tikriausiai nemažą laiko dalį praleidžia smėlio dėžėse. O ar kada nors pagalvojote, kas tame smėlyje gyvena?
(0) 2015-06-04 15
Žmonės, išgirdę žodį „lunatikas“, nejučia ima kikenti, nes daugeliui tai, kas susiję su lunatizmu, sukelia pašaipą. Tačiau iš tiesų čia nėra nieko juokingo, o prisipažinti, kad esi lunatikas – jokia gėda.
(3) 2015-06-04 29
Artėjant vasarai, pats laikas susimąstyti apie maudynes vandens telkiniuose. O jos dažnai net ir patiems geriausiems plaukikams baigiasi tragiškai dėl neapdairumo, skubėjimo, alkoholio arba kūną sutraukusio mėšlungio. Būtent apie pastarąjį pasakoja Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojas Jonas Juščius.