Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Leonas Kondrašovas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Leonas Kondrašovas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-09-04 26
Tarp begalės planšetinių kompiuterių gamintojų šiandien vartotojas gali išvysti ir du lietuviškus prekinius ženklus – „eSTAR“ (UAB „Mikrovisata“) ir „ACME“ (UAB „ACME Europe“). Nei vienai iš firmų planšetiniai kompiuteriai nėra pagrindinis pajamų šaltinis, o didžiąją dalį jos gauna iš kitų produktų ir paslaugų. „ACME Europe“ specializuojasi kompiuterinių aksesuarų gamyboje, o „Mikrovisatos“ pagrindinis produktas yra antžeminiai, skaitmeniniai TV priedėliai. Visgi abiejų įmonių atstovai teigia, kad jų planšetiniai kompiuteriai turi savo vartotoją.
(20) 2015-08-27 121
Aukštos raiškos televizorių rinka sparčiai keičiasi tiek kainos, tiek technologijų atžvilgiu, rašo „PCMAG“. Naujų tipų ekranai su organiškomis, šviesą skleidžiančiomis diodų plokštėmis (OLED) ir Ultra HD rezoliucija yra prieinami visur. Beveik 130 cm įstrižainės televizorių, kuris anksčiau būtų kainavęs tūkstančius eurų, šiandien galima nusipirkti už mažiau nei 500 EUR. Jeigu norite aukštos kokybės televizoriaus turite daugiau pasirinkimų nei bet kada anksčiau. Žemiau rasite pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis naują televizorių.
(0) 2015-08-15 6
Kevin Eyres save vadina itin spartaus augimo ekspertu. Karjerą pradėjęs „Compaq Computers“ vėliau jis vadovavo vieno iš pirmųjų interneto paieškos variklių „Alta Vista“ padaliniui. 2007 metais jis tapo pirmuoju „LinkedIn“ darbuotoju ir vadovu Europoje bei išaugino vartotojų skaičių nuo 14 iki 100 milijonų per trejus metus.
(9) 2015-07-27 10
Baigėsi 2007 – 2013 ES paramos laikotarpis, dauguma įstaigų iki liepos 1 d. privalėjo pabaigti vykdytus projektus. Dabar įsibėgėja 2014 – 2020 m. investicijų periodas. Fiksuojamas pokytis sąvokoje, ES finansai vadinami ne be parama, o investicijomis. Ką toks pokytis parodo apie ankstesnį laikotarpį? Ar lėšos buvo dalinamos visiems norintiems? Pasisavinome daug, didžiuojamės tuo, bet ar tai naudinga?
(11) 2015-07-16 29
Brandos egzaminus, Nacionalinio egzaminų centro duomenimis, šiemet laikė daugiau nei 36 tūkstančiai abiturientų. Liepos 23 dieną dauguma jų sužinos stojimų į aukštąsias mokyklas rezultatus. Oficiali šių metų statistika bus prieinama tik po keleto savaičių, tačiau tikėtina, kad tendencija išliks panaši, kaip ir praėjusiais metais. Po 4 metų darbo rinką papildysiančio jaunimo specialybės ir įgūdžiai vėl neatiitks realių rinkos poreikių, o laisvos darbo vietos liks neužpildytos.
(2) 2015-07-08 -4
Planšetinį kompiuterį šiandien galite įsigyti už mažiau nei 50 EUR arba galite už jį sumokėti daugiau nei už seną, bet dar važiuojantį automobilį. Ar tarp jų yra didelis skirtumas? Be abejo. Visgi atsakymas į klausimą ar verta mokėti daugiau priklauso nuo to, kaip tokį kompiuterį naudosite.