Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Loreta Juodzevičienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Loreta Juodzevičienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2016-10-04 74
Ar gali būti, jog Suvalkijos ūkininko laukuose aptiktame bidone su senais dokumentais yra 1918 metų Nepriklausomybės aktas, kurio iki šiol buvo ieškoma daug kartų, bet nesėkmingai?
(2) 2016-09-23 32
Trečiadienį Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Švedijos kelių policininkai mūsų šalies keliuose tikrino vairuotojų blaivumą, dokumentus, poilsio režimą, automobilių techninę būklę.
(2) 2016-08-04 29
Tvirtas, tiesus ir ramus. Tokiais žodžiais norisi apibūdinti vyriausią vairuotoją Marijampolėje Kazimierą Aleliūną, skaičiuojantį 95-uosius gyvenimo metus. Vyras lengvuosius automobilius vairuoja jau pusšimtį metų be jokių pažeidimų.
(0) 2015-12-18 -3
Kelintas mėnuo Griškabūdžio miestelyje (Šakių rajonas) karaliaujanti bebaimė lapė jau pridarė nemažai žalos, tačiau palikti vietų, kuriose be jokio vargo vidury dienos galima susirasti šviežią bei gardų kąsnį, rudoji, regis, neketina.
(0) 2015-11-10 15
Marijampolės priemiestyje, už naujųjų kapinių, Skaisčiūnų kaime gyvenantis Romas Šimanauskas nemėgsta standartų, todėl Velykų salos skulptūras primenanti tvora jo sodybą papuošė neatsitiktinai.
(1) 2015-08-03 29
Praėjusiais metais pasklidusi žinia apie šią idėją daug kam kėlė kreivas šypsenas, tačiau, atrodo, jog skeptikams teks pamiršti pašaipas.