Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Karolina Stažytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Karolina Stažytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-08 13
Prieš 17 metų kaunietė Giedrė Zastarskis išvyko gyventi į JAV. Ten baigė mokslus, įsidarbino Čikagos ligoninėje, tad amerikiečių medicinos sistema jai puikiai pažįstama. Neseniai šiai moteriai teko susipažinti ir su skubios pagalbos skyrių veikla Lietuvoje – sunegalavo sūnus. Kol Lietuvoje netyla nusiskundimai dėl ilgo laukimo ligoninių priimamuosiuose, Giedrė mūsų šalies medikams negaili pagyrų.
(37) 2016-02-26 48
Kauniečiai dažnai piktinasi nežymėtais policijos automobiliais, registruojančiais kiekvieną jų kelių eismo taisyklių pažeidimą, bet dabar Kaune atsirado paslaptinga tamsi „Toyota“, sukėlusi tikrą neapykantos audrą. Šios mašinos savininkas Deividas Čyžius policijai jau perdavė filmuotą medžiagą apie 4 nedrausmingus vairuotojus ir sulaukė atsako. „Man grasina. Galvoju įsigyti ginklą“, – tikino jis.
(4) 2016-02-26 14
Egzistuoja posakis: „Jei gali apie tai svajoti, vadinasi, gali ir pasiekti“. Baigusi studijas, olandė Manon Ossevoort sugalvojo sunkiai įveikiamą svajonę ir nusprendė ją įgyvendinti. Ji pasiekė vieną ekstremaliausių pasaulio rekordų: tapo pirmąja moterimi, nukeliavusia 38 tūkst. km iki Pietų ašigalio... traktoriumi! Kelionė truko net ketverius metus, o 5–20 km/val. greitis leido patirti daugiau.
(0) 2016-02-22 9
Kintuose gyvenantis 27 metų Tadas Žukauskas prieš dešimtmetį sukonstravo tai, ką jo užkietėjęs meškeriotojas senelis palaikė tikrų tikriausiu stebuklu. Iš daugybės mašinų laužo sudėtame "šumacheriu" vadinamame Kuršių marių ledo transporte – grojanti magnetola, krosnelė ir netgi cigarečių degiklis. „Tokių mašinų Lietuvoje – ne viena. Tačiau vienintelio mano yra taip įrengta“, – patikino Tadas.
(0) 2016-02-09 33
Sausį gatvėse buvo pastebėtas naujas Kauno apskrities VPK pirkinys – nežymėtas tarnybinis automobilis, skirtas patruliavimui mieste. Kauniečiai jį ne tik pastebėjo, bet ir ėmė piktintis tuo, kaip vairuojama ši transporto priemonė. „Nenustebčiau, jei provokuodami nusižengti KET taisyklėms, pareigūnai kokią avariją sukeltų“, – tikino vairuotojas Juozas.
(0) 2015-10-26 32
Gamta dovanojo įspūdingą kadrą, o fotografas Saulius Stankevičius jį ėmė ir užfiksavo. Šilutės rajone medžiai pasipuošė Lietuvos trispalvės spalvomis: geltona, žalia, raudona.
(19) 2015-10-13 42
Spalio 12 dieną Kauno rajono Lapių kelyje įvykusios bei vairuotojo gyvybę nusinešusios avarijos galėjo ir nebūti. Bent jau tuo įsitikinęs pats savo akimis nelaimę stebėjęs ir net kamera ją užfiksavęs kaunietis Donatas. Važiuodamas paskui po kelią vingiuojantį automobilį, vyras paskambino Bendruoju pagalbos centro numeriu 112, tačiau pagalbos nesulaukė.