Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Audrius Gavėnas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Audrius Gavėnas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-04-13 2
Apie populiarius gazuotus gėrimus, kuriuos vartoja ir vaikai, ir suaugusieji, prikurta daugybė mitų. Neva jie „atkemša“ ne tik skrandį, bet ir kanalizacijos vamzdžius. Kitas mitas, kurį nusprendėme patikrinti eksperimento metu – ar kola ir giminiški gazuoti gėrimai gali bent iš dalies atstoti autokosmetiką ir padėti nuvalyti rūdis.
(5) 2016-02-19 19
Sakoma, kad žiemą automobilių turgus užmiega. Vieni teigia, kad mašinos tada pinga, kiti tvirtina, kad brangsta. Pasiklausti, kaip sekasi prekyba, į Vilniaus Gariūnų automobilių turgų 15min žurnalistai užsuko ankstų rytą. Turgaus administracija sutiko maloniai. Paprašė apsaugos darbuotoją mus lydėti ir perspėjo – nešnekūs tie pardavėjai. Nusijuokiame galvodami – šmaikštauja. Bet netrukus įsitikiname – gryna tiesa.
(3) 2016-01-08 16
Pagaliau sulaukę tikros žiemos, vairuotojai susidūrė su rimtomis problemomis. Bene populiariausias vaizdelis ir po ilgojo šventinio savaitgalio, ir darbo dienomis – daugiabučių kiemuose laidais arba buksyravimo būdu užvedinėjami automobiliai.