Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Elzė Laužikaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Elzė Laužikaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-10-11 -6
Krauju veidą išsitepusi JAV realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36 m.) naikino odos raudonį ir raukšles. Ir jos išnyko! Toks grožio deivės prisipažinimas įtikino ne tik dėl jaunystės pakvaišusias amerikietes, bet ir vieną klinikinių tyrimų centrą Kalifornijoje, San Fransiske.
(0) 2016-10-12 9
Rūkymas man niekuomet neatrodė bjaurus ar šleikštulį keliantis įprotis. Čia labai svarbu pabrėžti skirtumą tarp bjaurus ir sveikas, kadangi pastarasis žodis paprastai nėra vartojamas tame pačiame kontekste kaip ir žodis „rūkymas“, nebent prie jo prijungiamas neiginį išreiškiantis priešdėlis ne-. Nors, atrodo, tai savaime aišku, žinau, jog bus ne vienas ir ne du asmenys, kurie, išgirdę, jog rūkymo nelaikau vizualiai nemaloniu įpročiu, tai suvoks kaip cigarečių pirkimo ir bandymo agitaciją.
(14) 2016-09-26 37
Kai vieną rytą pabudau su mintimi, kad mielai suvalgyčiau „Napoleono“ gabaliuką, supratau, jog pats metas apmąstyti, ar ne pernelyg pamėgau saldumynus. Visuomet buvau smaližė, tačiau niekada nevalgiau tiek saldumynų, kiek šią vasarą.
(3) 2016-06-29 14
Žmogaus žarnyno mikroflora – ypač jautri. Tiek aplinkos, tiek vartojamų vaistų ar įpročių pakeitimas gali turėti įtakos ir žarnyne esančių bakterijų balansui.
(24) 2016-06-07 63
„Mažiau raudonos mėsos, bulvių ir miltinių patiekalų“, – itin daug šių produktų suvartojantiems lietuviams patarė neseniai mūsų šalyje lankęsis farmakologas iš JAV Louisas Jose Ignarro (75 m.). Už perversmą medicinoje sukėlusį atradimą Nobelio premija apdovanotas garbaus amžiaus amerikietis iki šiol vadovauja laboratorijai ir savo pavyzdžiu aplinkinius skatina ne tik sveikai maitintis, bet ir gyventi aktyviai.
(3) 2016-05-10 21
Moterys neretai teigia, kad vyrams gyvenime tenka iškęsti mažiau. Jiems nereikia kęsti menstruacinio ciklo metu vykstančių pokyčių, ištverti gimdymo metu jaučiamų skausmų, išgyventi menopauzės.
(0) 2016-03-10 16
Vietname atlikus DNR testą, paaiškėjo, jog neseniai pasaulį išvydę dizigotiniai dvynukai turi du skirtingus tėvus.