Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Modesta Gaučaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Modesta Gaučaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(51) 2017-01-20 -15
Švietimas turi būti pertvarkomas dvasiniais pagrindais, Europoje kyla iššūkis krikščioniškoms vertybėms, o žmogaus demokratėjimas kelia rimtų problemų – tokios dviejų mokslininkų, monografijų apie ugdymo dvasingumą autorių mintys nuskambėjo per spaudos konferenciją Seime, kurioje dalyvavo ir juos remiančių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) parlamentarai.
(7) 2016-10-16 33
Ignalinos atominės elektrinės uždarymo fondas drastiškai senka ir labai realu, kad po keleto metų jame visiškai nebeliks lėšų. Vyriausybė, Energetikos ministerija turi ieškoti kitų šaltinių, kad papildytų šį fondą“, – tokias išvadas pateikė 2-ojo audito departamento direktorė Zita Valatkienė.
(0) 2016-10-14 14
Ketvirtadienio popietę Šiauliuose nusileido vienas moderniausių NATO žvalgybos orlaivių. Jis vadinamas NATO akimis ore.
(1) 2016-09-30 18
Vadovauti partijai ir dešimčiai jos rinktinių narių, rinkti reitingų taškus ir pelnyti ministerijas, spręsti problemas ir vengti skandalų. Dabar tai daryti gali ne tik Seimo nariai, bet ir kiekvienas to panorėjęs.
(0) 2016-07-21 24
Daugiau nei 100 tūkst. prenumeratorių, milijonai peržiūrų ir sėkmė vaizdo įrašų dalijimosi platformoje „YouTube“ – tuo gali pasigirti 25-erių kretingiškis Vilius Vasiliauskas, dabar gyvenantis Seule, Pietų Korėjoje.
(0) 2016-06-10 8
Įsivaizduokite – gyvenate devintame daugiabučio aukšte. Leidžiatės senu liftu. Jis staiga sustoja, užgęsta šviesa. Tikitės, kad jis tuoj pajudės, bet kabina – lyg sukaustyta. Belieka kviesti pagalbą. Kas tie gelbėtojai, kur jie laukia pavojaus signalų ir per kiek laiko atskuba vaduoti nelaimėlių?