Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eglė Jurevičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eglė Jurevičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-08-15 9
Vykstant 2016 Rio olimpinėms žaidynėms, aistras pasaulyje kaitina ne tik sportininkų pasiekimai, kovos dėl medalių įkarštis, bet, deja, ir dopingo skandalai. Daugumai žinoma, jog dopingas sporte yra draudžiamas preparatas, tačiau ar visi sugebėtumėte pasakyti kodėl? Kaip ši medžiaga veikia sportininko organizmą? Jeigu, visgi, į šį klausimą atsakyti nesugebate, tęsiame toliau..
(0) 2016-07-29 21
Tarptautinė mokslininkų komanda iš Witwatersrand’s evoliucijos studijų instituto ir Pietų Afrikos Akmens amžiaus tyrinėjimo centro paskelbė žinią, jog šių dienų rykšte vadinama liga sirgo ir akmens amžiaus laikotarpio gyventojai.
(0) 2016-06-30 -11
Exeterio universiteto mokslininkai teigia sukūrę inovatyvų matematinį modelį, paaiškinantį kaip mumyse genetiškai užprogramuojamos geros ir blogos charakterio savybės.
(1) 2016-06-27 9
Per daugelį metų analizuojant nusikaltimus ir žmonių savijautą, pastebėta, jog elgesys visuomenėje yra susijęs su gyvenamąja zona.
(68) 2016-06-22 -22
Homoseksualumas, nors ir vis labiau toleruojamas, tačiau dar sulaukia didelės pasipiktinimo ir netolerancijos bangos. Kodėl visuomenė taip sunkiai priima homoseksualius žmones ir kokios yra to pasekmės?
(0) 2016-06-15 27
Siekiant kuo geresnių rezultatų gydant 21 amžiaus maru vadinamą ligą – vėžį, atliekama daug ir įvairių tyrimų. Ne paslaptis, jog vėžys atsiranda dėl mutacijų normaliose organizmo ląstelėse ir šiems sparčiai ir nekontroliuojamai besidauginantiems ir organizme plintantiems mutantams įveikti reikia įdėti daug pastangų.