Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gabrielius Blažys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gabrielius Blažys

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2016-11-03 8
„Tern“ dviračius gamina tik nuo 2011 metų, tačiau ši, Taivane įskūrusi, įmonė jau spėjo sulaukti pripažinimo. Prestižinis „Red Dot“ apdovanojimas, trys „Eurobike“ ir dar galybė kitų laimėjimų, o besidomintiems dviračiais, įmonės vardas jau asocijuojasi su kokybe.
(0) 2016-10-22 18
2007 metais pristačiusi „iPhone“, „Apple“ pakeitė mobiliųjų įrenginių rinką. Tačiau panašu, kad planas revoliucionuoti automobilių pramonę užstrigo. Per šiuos metus įmonė atsisakė idėjos gaminti elektromobilį, o savo lūkesčius, bent kol kas, sumažino iki autonominio vairavimo sistemos vystymo.
(1) 2016-10-12 49
Paryžiaus automobilių parodoje „Opel“ Europos rinkai pristatė elektra varomą „Ampera-e“. Besidomintys elektromobiliais, matyt, žinos, jog „General Motors“ šį automobilį JAV pristatė dar sausio mėnesį. Tiesa, Amerikoje produktas yra pakrikštytas „Chevrolet Bolt“ vardu. Tačiau įdomiausia, kad gamintojas automobilį pirmą kartą parodė ne Detroito automobilių parodoje, o CES parodoje Las Vegase. Manau, tai daug pasako apie auditoriją, kuri šiuo metu domisi elektromobiliais.
(0) 2016-09-20 12
Steve Jobs apie „iPad“ yra pasakęs, jog jis norėtų, kad žmonės šioje planšetėje matytų vartotojo patirtį, galimybes ir funkcijas, kurias suteikia įrenginys. Techninės charakteristikos neturėtų jaudinti. Šią filosofiją „Apple“ taiko ir dabar. Užuot atskleisdama konkrečius komponentus ir jų savybes, įmonė apsiriboja aptakiomis ir dažnai nepamatuojamomis frazėmis: „du kartus greičiau nei pernai“ ar „50 procentų geriau nei užvakar“.
(2) 2016-08-15 20
Nepaisant to, kad agresyvus „Microsoft“ raginimas atsisiųsti naujausią „Windows“ operacinės sistemos versiją papiktino daug vartotojų, tačiau naudojančių „Windows 10“ skaičius nuolat auga. Tiesa, ne taip sparčiai, kaip to norėtų pati „Microsoft“ kompanija.